Giant

Nowe najmy w Atrium Plaza

Atrium Plaza w Warszawie
Atrium Plaza w Warszawie
Do warszawskiego biurowca wprowadzi się polski oddział MSF. Umowę najmu przedłużyła natomiast restauracja T.G.I. Friday’s.

Należący do Peakside Polonia Management biurowiec Atrium Plaza zyskał nowego najemcę: polski oddział międzynarodowej firmy MSF. W budynku pozostanie natomiast amerykańska restauracja T.G.I. Friday's. W ostatnim czasie obiekt cieszy się zainteresowaniem najemców i udało się podpisać umowy dotyczące blisko 3000 mkw. powierzchni.

 

MSF Polska, spółka należąca do portugalskiej firmy MSF, zajmuje się projektowaniem i realizacją skomplikowanych technicznie i awangardowych projektów inżynieryjnych. W Polsce działa przede wszystkim w sektorze budownictwa drogowego i cywilnego, a także inwestycji w nieruchomości. W Atrium Plaza spółka wynajęła ponad 240 mkw. powierzchni.

 

Umowę najmu w biurowcu przedłużyła restauracja należąca do American Cuisine. T.G.I. Friday’s oferuje potrawy z kuchni amerykańskiej i w budynku zajmuje blisko 490 mkw. powierzchni.

 

Co więcej, w tym roku w Atrium Plaza zostało podpisanych kilka innych umów: swój lokal do 500 mkw. powierzchni powiększył ING Bank Śląski, a Enel-Med zdecydował się na przedłużenie umowy i powiększenie zajmowanej powierzchni do 1200 mkw. W budynku otwarty został także sklep FreshMarket o powierzchni 360 mkw.

 

Na swoje nowe siedziby firmy często poszukują ugruntowanej i doskonale skomunikowanej lokalizacji biurowej. A Atrium Plaza, dzięki doskonałemu usytuowaniu w samym centrum Warszawy i w pobliżu ważnych węzłów komunikacyjnych, cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno polskich firm, jak i międzynarodowych koncernów. Świadczy o tym postęp komercjalizacji i ilość umów zawartych w tym roku – skomentowała Monika Zalewska, Asset Manager, Peakside Polonia Management.

 

Atrium Plaza znajduje się przy al. Jana Pawła II, w pobliżu Ronda ONZ w Warszawie. Siedmiokondygnacyjny biurowiec oferuje 14 700 mkw. powierzchni.


0.0
Tagi: Atrium Plaza
Napisz pierwszy komentarz