Giant

Najemcy Atrium Plaza i Atrium Centrum zadowoleni

Atrium Plaza
Atrium Centrum
Trzy firmy wynajmujące powierzchnie biurowe w budynkach Atrim Plaza i Atrium Centrum zdecydowały się przedłużyć umowy najmu. Łącznie spółki te zajmują 1500 mkw.

Dzięki swoim doskonałym lokalizacjom w centrum Warszawy Atrium Plaza oraz Atrium Centrum cieszą się dużym zainteresowaniem najemców. Ostatnio podpisane umowy przedłużające najem powierzchni świadczą o tym, że obydwie lokalizacje posiadają ugruntowaną pozycję na rynku nieruchomości biurowych. Tylko w ostatnim czasie podpisaliśmy umowy najmu na blisko 1,5 tys. mkw., a od początku roku łącznie na ponad 4 tys. mkw. z czego nowe najmy stanowią ok. 35% – mówi Monika Zalewska, Asset Manager, Peakside Polonia Management.

 

Tax Care przedłużyła umowę najmu 270 mkw. powierzchni biurowej w obiekcie Atrium Plaza. Firma jest pierwszą ogólnopolską siecią oferującą usługi z zakresu księgowości i doradztwa finansowego i specjalizuje się w obsłudze małych przedsiębiorstw.

 

Home Broker wynajmuje biuro o powierzchni 325 mkw. w biurowcu Atrium Centrum. Firma ta świadczy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a także oferuje kompleksową usługę doradztwa na różnych etapach planowania i dokonywania transakcji.
 

Atrium Centrum okazało się także dobrym miejscem dla firmy Peter Nielsen – nowoczesnej kancelarii prawnej, świadczącej pomoc doradczą w zakresie m.in. prawa nieruchomości, handlowego, upadłościowego, energetycznego i pracy. Powierzchnia lokalu wynajmowanego przez firmę wynosi 550 mkw.

 

Oba siedmiokondygnacyjne biurowce należą do Peakside Polonia Management i znajdują się przy al. Jana Pawła II. Atrium Plaza oferuje 14 700 mkw., zaś certyfikowany w systemie BREEAM Atrium Center - 17 300 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej.


1.0
Napisz pierwszy komentarz