PGE Narodowy

DONG Energy IT zostaje w Atrium Tower

Atrium Tower w Warszawie
Atrium Tower w Warszawie
Firma DONG Energy IT zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu powierzchni biurowej w Atrium Tower w Warszawie.

Atrium Tower znajduje się w centrum Warszawy, przy Al. Jana Pawła II. Firma DONG Energy IT ponownie doceniła biurowiec i zdecydowała się przedłużyć umowę najmu 921 mkw. powierzchni biurowej. Właścicielem obiektu jest AEW Europe.

 

Przedłużając umowę najmu w Atrium Tower firma DONG Energy IT potwierdziła swoje zaufanie do naszych usług, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Strategia realizowana wspólnie z BNP Paribas Real Estate przynosi założone rezultaty. W ciągu ostatnich miesięcy wprowadziliśmy wiele ulepszeń, które jeszcze podnoszą komfort użytkowania powierzchni w naszym budynku – skomentował Tim Hennes, Dyrektor Asset Management CEE w AEW Europe.

 

Doceniamy elastyczne i profesjonalne podejście zespołu odpowiedzialnego za Atrium Tower w zaspakajaniu potrzeb biurowych naszej firmy. Jestem przekonany, że wszystkie ulepszenia wnętrza i otoczenia budynku zapewnią w najbliższych latach komfortowe środowisko pracy dla naszych pracowników – wyjaśnił decyzję Lars Engsbro, General Manager w DONG Energy IT w Polsce.

 

Już niedługo na parterze Atrium Tower otwarty zostanie sklep spożywczy. Zarządcą i wyłącznym agentem ds. komercjalizacji biurowca jest BNP Paribas Real Estate.


0.0
Napisz pierwszy komentarz