Kontor logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCity Space logoHAVRE Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoTorus logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-BUD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPodium Investment logoBusiness House logoUNIMOR Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoForbo Flooring Systems Polska logoAluprof S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVantage Development S.A. logoINTERBIURO logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoArchicom logoFYI Commercial Consulting logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSpectra Development logoTétris Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

ENEL-MED zostaje w Atrium Plaza

Atrium Plaza w Warszawie
Atrium Plaza w Warszawie
Ogólnopolska prywatna sieć medyczna przedłużyła umowę najmu w biurowcu Atrium Plaza w Warszawie.

Centrum Medyczne ENEL-MED zdecydowało się ponadto na powiększenie zajmowanej powierzchni o 250 mkw., dzięki czemu w sumie zajmuje ponad 1250 mkw. na dwóch piętrach biurowca.

 

ENEL-MED zapewnia kompleksową opiekę medyczną, od konsultacji, przez diagnostykę, hospitalizację, aż po rehabilitację i kompleksowe usługi stomatologiczne. Oferta firmy kierowana jest zarówno do klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych.

 

Oddział w Atrium Plaza świadczy kompleksowe usługi medyczne. Od września w zlokalizowanej tutaj klinice stomatologicznej będzie aż 11 gabinetów wraz z pracownią RTG, co oznacza, że będzie to największa placówka tego typu w Warszawie. Lokalizacja przychodni w centrum Warszawy to udogodnienie dla pacjentów, którzy w jednym miejscu mogą skorzystać z kompleksowej oferty konsultacji i usług – komentuje Beata Krakowska, Dyrektor ds. Stomatologii w Centrum Medycznym ENEL-MED.

 

Biurowiec Atrium Plaza, zarządzany przez Peakside Polonia Management, znajduje się przy al. Jana Pawła II. Na siedmiu kondygnacjach oferuje 14 700 mkw. powierzchni.

 

Nowo podpisana umowa najmu jest zwiastunem dynamicznych zmian w strukturze Atrium Plaza. Niedawno informowaliśmy o otworzeniu w tym obiekcie nowoczesnej kawiarni Green Caffè Nero, sfinalizowane zostały także rozmowy z właścicielami kolejnych firm, o których niebawem będziemy informować. Prognozy na podpisanie kolejnych umów najmu także są obiecujące – zdradza Monika Zalewska, Asset Manager, Peakside Polonia Management. Powiększenie zajmowanej powierzchni i przedłużenie umowy najmu z ENEL-MED wynika z naszej bardzo dobrej, dotychczasowej współpracy. Cieszy nas fakt, że znane, ogólnopolskie firmy doceniają wysoką jakość i standardy oferowanych przez nas powierzchni biurowych – informuje Monika Zalewska.


0.0
Tagi: Atrium Plaza
Napisz pierwszy komentarz
mantra