Giant

Intel rozwija się w Gdańsku

ALLCON@park w Gdańsku
ALLCON@park w Gdańsku
Firma Intel Technology Poland wynajęła ok. 4600 mkw. dodatkowej powierzchni biurowej w kompleksie ALLCON@park.

Z początkiem czerwca br. spółka Allcon Investment nabyła biurowiec zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu ALLCON@park, znajdującego się niedaleko gdańskiego lotniska. Dzięki tej transakcji, centrum biurowe powiększyło się o czwarty budynek.

 

Pierwsze trzy biurowce powstały odpowiednio w 1998, 2005 i 2011 roku. Zakupiony budynek przejdzie modernizację i zostanie rozbudowany, dzięki czemu zaoferuje ok. 4800 mkw. powierzchni użytkowej (obecnie dysponuje ok. 2700 mkw.). Dotychczasowym właścicielem i najemcą budynku była firma Young Digital Planet, która do końca sierpnia opuści zarówno swoją siedzibę, jak i powierzchnie wynajmowane w biurowcu ALLCON@park 3.

 

Zwolnione i zmodernizowane powierzchnie zostaną przeznaczone pod potrzeby głównego i jedynego najemcy kompleksu ALLCON@park, czyli firmy Intel Technology Poland. Najemca w ostatnim czasie zdecydował się na rozszerzenie zajmowanej powierzchni łącznie o ok. 4600 mkw. Firma podpisała również aneksy przedłużające część obecnych umów najmu o kolejne 5 lat (łącznie ok. 3500 mkw.).

 

Gdy zakończy się przebudowa czwartego, niedawno zakupionego budynku, powierzchnia najmu w kompleksie należącym do Allcon Investment zwiększy się do poziomu ok. 25 000 mkw.


0.0
Napisz pierwszy komentarz