Top Woman in Real Estate

Największy salon NIKE w Royal Wilanów

Royal Wilanów w Warszawie
Royal Wilanów w Warszawie
Autoryzowany przedstawiciel marki NIKE wynajął powierzchnie handlowe w warszawskim biurowcu Royal Wilanów.

Salon NIKE zajmie 426 mkw. powierzchni i będzie największym monobrandowym lokalem tej marki w Polsce. Royal Wilanów powstaje na rogu ul. Klimaczka i Przyczółkowej w Warszawie i ma zostać ukończony w sierpniu 2015 r.

 

Otwarcie salonu NIKE w inwestycji Royal Wilanów stanowi ważny element perspektywy rozwoju naszej marki. Przy wyborze lokalizacji naszych sklepów zawsze bierzemy pod uwagę dogłębną analizę potencjału miejsca. Wilanów jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy, w której mieszkają młodzi ludzie, prowadzący aktywny tryb życia – skomentował Bartłomiej Kwiatkowski, właściciel sklepu.

 

Dzięki tej umowie poziom komercjalizacji części handlowo-usługowej w biurowcu Royal Wilanów przekroczył 75 proc. Innymi najemcami w tej części budynku są już m.in. delikatesy Piotr i Paweł, stand-up bar „Słony” Magdy Gessler, browar i restauracja Bierhalle, winiarnia z restauracją Fine Wine & Spirits, francuska naleśnikarnia Bastylia Champagne Bar & Creperia, oraz sklepy takie jak śródziemnomorskie delikatesy Piccola Italia i Krakowski Kredens. W należącym do Grupy Capital Park obiekcie na poziomie -1 ulokowana zostanie również myjnia samochodowa.

 

Marka NIKE doskonale wpisuje się w koncepcję naszego tenant miksu, który opiera się na analizie potrzeb mieszkańców Wilanowa oraz pracowników okolicznych biur. Podpisana umowa jest dla nas tym bardziej ważna, że będzie to największy monobrandowy sklep tej marki w Polsce – powiedział Wojciech Nowakowski, Investment Manager w Grupie Capital Park.

 

Realizacja biurowca rozpoczęła się w sierpniu 2013 r. Zakończono już etap budowy podziemnych parkingów (prowadzone są tam prace wykończeniowe i instalacyjne). Na parterze trwa montaż pionowych elementów konstrukcji, a także przygotowanie pod płytę pierwszego piętra.

 

W Royal Wilanów znajdzie się 29 787 mkw. powierzchni biurowej. Pięciokondygnacyjny budynek zaoferuje parking podziemny z 915 miejscami postojowymi oraz parking rowerowy. Obiekt dostarczy również 6920 mkw. powierzchni handlowo-usługowej.

 

Projekt biurowca powstał w pracowni JEMS Architekci. Komercjalizacją biur zajmuje się Colliers International, natomiast za wynajem części handlowej odpowiada BOIG.


0.0
Napisz pierwszy komentarz