Proton Office

Zaułek Piękna przyciąga nowe firmy

Biurowiec Zaułek Piękna w Warszawie
Inwestycja oferuje ponad 8000 mkw. powierzchni biurowej
Cztery firmy wynajęły powierzchnie w biurowcu Zaułek Piękna, zlokalizowanym na skrzyżowaniu ul. Pięknej i Kruczej w Warszawie.

Dwie spółki koncernu Sony, MCC Energy Merchants, Kancelaria GWW i Firma Metalexport podpisały nowe umowy najmu w biurowcu należącym do funduszu podlegającego Invesco Real Estate. Transakcje dotyczyły łącznie 2028 mkw. i pośredniczyła w nich firma Savills.

 

Zaułek Piękna cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem najemców, głównie ze względu na swoją lokalizację i ciekawą architekturę. Budynek jest w chwili obecnej wynajęty w 90 proc. Prowadzimy zaawansowane rozmowy z najemcami zainteresowanymi ostatnimi trzema modułami o łącznej powierzchni 970 mkw. - skomentowała Lidia Malec, starszy negocjator w Dziale Powierzchni Biurowych Savills, która odpowiada za wynajem budynku.

 

457 mkw. powierzchni biurowej w marcu br. wynajęły dwie spółki należące do koncernu Sony: Sony Music Publishing Poland, jeden z największych na świecie producentów i wydawców muzycznych oraz stacja telewizyjna AXN Poland.

 

Od czerwca 2014 r. 457 mkw. zajmuje spółka działająca na rynku sprzedaży i dystrybucji paliw MCC Energy Merchants.

 

Na przedłużenie umowy dotyczącej 839 mkw. zdecydowała się Kancelaria GWW, która swoim klientom oferuje kompleksowe doradztwo prawne w sprawach dotyczących działalności gospodarczej. Firma pozostanie w biurowcu przez kolejne pięć lat.

 

Firma Metalexport, będąca m.in. dostawcą sprzętu, usług oraz technologii dla służb mundurowych podjęła decyzję o powiększeniu zajmowanej powierzchni w obiekcie. Obecnie biuro spółki zajmuje 275 mkw.

 

Zaułek Piękna znajduje się w ścisłym centrum Warszawy, w sąsiedztwie Placu Trzech Krzyży. Na 9-kondygnacjach oferuje ponad 8000 mkw. powierzchni biurowej najmu.


0.0
Tagi: Savills
Napisz pierwszy komentarz