Giant

BNP Paribas Real Estate pośredniczył w wynajmie powierzchni dla Agito i Stendi

7450 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w podwarszawskim Błoniu wynajął właściciel sklepów internetowych Agito i Stendi. Reprezentował go Dział Powierzchni Magazynowych i Logistycznych BNP Paribas Real Estate.

Po dokonaniu przez ekspertów Paribas dokładnej analizy potrzeb logistycznych, właściciel Agito i Stendi zdecydował się na powiększenie dotychczasowej powierzchni magazynowej o 7213 mkw. oraz powierzchni biurowej o 250 mkw. Obecnie firmy te zajmują ponad 12 000 mkw.

 

Od kilkunastu miesięcy obserwujemy dynamiczny rozwój e-commerce w Polsce. Sieci oferujące sprzedaż internetową są coraz ważniejszym klientem dla deweloperów. Jednocześnie wymagają wysokiego standardu i powierzchni magazynowych uwzględniających przyszłą ekspansję. Dzięki naszemu doświadczeniu we współpracy z firmami z tego sektora w całej Europie, znakomicie rozumiemy potrzeby firm z rynku e-handlu – wyjaśnia Katarzyna Pyś-Fabiańczyk, Dyrektor Działu Powierzchni Magazynowych i Logistycznych w BNP Paribas Real Estate.

 

Powiększenie powierzchni logistycznej było dla nas niezbędne w związku z rozwojem segmentu retail. Współpraca z doświadczonym Zespołem BNP Paribas Real Estate pozwoliła nam przeprowadzić sprawnie i zgodnie z naszymi biznesowym potrzebami proces powiększenia zajmowanej powierzchni – uważa Adam Pawelczak, Dyrektor Centrum Dystrybucyjnego, świadczącego usługi magazynowe, konfekcjonowania i dystrybucji dla sklepów Agito i Stendi.

 

Sklep internetowy Agito.pl w swym asortymencie posiada szeroką gamę produktów, poczynając od sprzętu RTV i AGD i elementów wyposażenia domu i ogrodu, poprzez artykuły komputerowe i fotograficzne, skończywszy na książkach, kosmetykach, ubraniach i produktach dla dzieci. Stendi.pl oferuje przede wszystkim ubrania, buty i dodatki.


0.0
Napisz pierwszy komentarz