Giant

Corner House z kompletem najemców

Corner House
Corner House
Colliers International zakończył komercjalizację obiektu na warszawskim Mokotowie. Wśród najemców inwestycji znajdują się spółki Bank Pocztowy, LendOn oraz Jeronimo Martins.

Bank Pocztowy już w czerwcu br. zajął 3200 mkw., czyli ponad 80 proc. powierzchni budynku. Spółka LendOn wprowadziła się do obiektu w lipcu i wynajęła całe piętro (niespełna 500 mkw.), natomiast sieć Biedronka będzie funkcjonowała na oferowanej przez biurowiec powierzchni handlowej, znajdującej się na parterze inwestycji (330 mkw.) Sklep należący do Jeronimo Martins wprowadzi się do obiektu jeszcze w 2014 r.

 

Budynek Corner House został w całości wynajęty jeszcze przed oddaniem nieruchomości do użytkowania, co daje dużą satysfakcję, szczególnie w kontekście stale rosnącej podaży na rynku warszawskim. Najemcy szukający powierzchni biurowej na Mokotowie docenili prestiż inwestycji i jej kameralny charakter – komentuje Marcin Kowal z Colliers, specjalista w Dziale Powierzchni Biurowych | Reprezentacja Właściciela.

 

Corner House to nowoczesny biurowiec klasy A, dysponujący 3500 mkw. powierzchni najmu usytuowany na Mokotowie, przy ul. Puławskiej w sąsiedztwie Parku Arkadia, Pałacu Królikarnia oraz parku wodnego Warszawianka. Właścicielami budynku są akcjonariusze Grupy Universal Properties oraz Real Management S.A.


0.0
Napisz pierwszy komentarz