Vantage Development S.A. logoINTER-BUD logoCity Space logoHAVRE Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBusiness House logoNowy Styl Group logoINTERBIURO logoArchicom logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoOlivia Business Centre logoForbo Flooring Systems Polska logoSpectra Development logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPodium Investment logoKontor logoTétris Poland logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTorus logoAluprof S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoCOTEX Office Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Centrum medyczne i kantyna w West Gate

West Gate
West Gate
W biurowcu należącym do Echo Investment, na powierzchni 300 mkw. działać będzie nowe centrum medyczne spółki Enel-Med. Dodatkowo użytkownicy biurowca będą mogli korzystać z kantyny prowadzonej przez firmę K&D Foods, która wynajęła 320 mkw.

Dotychczas na wynajem powierzchni biurowej we wrocławskim biurowcu należącym do Echo Investment zdecydowała się firma Deichmann Obuwie Sp. z o.o., która zajęła 1 200 mkw. Jest nam bardzo miło, że oferta West Gate spotkała się z uznaniem kolejnych firm poszukujących najwyższej jakości powierzchni we wrocławskich biurowcach - mówi Katarzyna Kubicka, Senior Leasing Manager w Dziale Biur i Hoteli Echo Investment.

 

West Gate jest nowoczesnym budynkiem klasy A, który oferuje 16 000 mkw. powierzchni biurowej. Obiekt znajduje się w obrębie ul. Lotniczej, Na Ostatnim Groszu i Legnickiej. Autorem projektu jest pracownia Arcad z Kielc, która nadała mu kształt litery „L”. Budynek składa się z sześciu kondygnacji nadziemnych i dwóch podziemnych przeznaczonych na parking. Jego elewacja wyróżnia się dużymi przeszklonymi powierzchniami, dzięki którym biura są odpowiednio doświetlone. W biurowcu zostanie zainstalowany system kontroli dostępu. Znajdą się w nim także szybkie windy, energooszczędna klimatyzacja i wentylacja, system kontroli wilgotności powietrza, podwieszane sufity, podnoszone podłogi, a także przyjazny środowiskowo system oświetlenia. Zaplanowano również stojaki rowerowe, szatnie i prysznice dla rowerzystów.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra