Proton Office

Biuro RTV Euro AGD w Lublinie

JPBC Business Center w Lublinie
JPBC Business Center w Lublinie
Firma RTV Euro AGD wynajęła 1000 mkw. w lubelskim obiekcie JPBC. W biurze znajdzie się współczesna i bardziej kompleksowa wersja Call Center.

Umowa na wynajem powierzchni biurowej została podpisana na 5 lat z opcją przedłużenia na kolejny okres.

 

Centrum służące kontaktom z klientami firmy RTV Euro AGD zatrudni 140 osób, które będą kontaktować się z Klientami nie tylko telefonicznie, ale także za pomocą maili, komunikatorów i czatów. Pracownicy będą obsługiwać reklamacje, organizować dostawę i udzielać klientom różnorodnych informacji dotyczących produktów i usług oferowanych przez sklep. Stanowiska pracy doradców klienta zostały wyposażone w zaawansowany technologicznie sprzęt, m.in. w słuchawki, które zbierają dźwięki bez szumów.

 

Lublin jako lokalizacja naszego Contact Center został wybrany po starannej analizie. Przed podjęciem decyzji przeprowadziliśmy rozpoznanie potencjału miast, w których możemy otworzyć nowe Contact Center. Istotnym atutem Lublina był fakt, iż tu właśnie wiele firm posiada swoje centra obsługi klienta, dzięki czemu RTV Euro AGD może liczyć także na wielu kandydatów z odpowiednimi kompetencjami. Dodatkowo, jako pracodawca, mamy bardzo pozytywne doświadczenie w tym regionie – nasi pracownicy w Lublinie dali nam się poznać jako ludzie chętni do pracy i rozwoju, a ponadto bardzo uprzejmi, o wysokiej kulturze osobistej, co doskonale wpisuje się w profil pracownika RTV Euro AGD – mówi Bożena Potapczuk, Dyrektor Operacyjna RTV Euro AGD.

 

RTV Euro AGD jest jedną z największych sieci detalicznych w Polsce, oferującą sprzęt elektroniczny i gospodarstwa domowego. W całej Polsce firma zatrudnia ponad 4 500 osób. Po otwarciu Contact Center łączna liczba pracowników sieci w województwie lubelskim wyniesie prawie 260 osób.


3.0
Tagi: Lublin
Napisz pierwszy komentarz