Proton Office

EKO Oxygen Park z kolejnym najemcą

Oxygen Park
Oxygen Park
Spółka AGFA Graphics NV wynajęła 1400 mkw. powierzchni położonej na III piętrze budynku B Oxygen Park.

Nowy najemca wprowadzi się do obiektu na początku października br. Deweloperem inwestycji jest firma Yareal Polska. Umowa została podpisana na okres pięciu lat. AGFA Graphics reprezentowała firma Colliers International Poland.

 

Wybierając dla naszej firmy nową lokalizację zwróciliśmy szczególną uwagę na jakość oddanego nam w użytkowanie budynku i lokalu. Bardzo spodobały nam się niezwykle jasne biura z przeszkolonymi elewacjami, umożliwiającymi pracę przy świetle dziennym. Nie bez znaczenia jest także doskonała dostępność komunikacyjna z każdego miejsca w Warszawie oraz bezproblemowa i konstruktywna współpraca z przedstawicielami dewelopera, firmy Yarealkomentuje Michał Śliz, Dyrektor Generalny polskiego oddziału AGFA NV.

 

AGFA Graphics NV funkcjonuje w ramach grupy Agfa-Gevaert N.V. z siedzibą w Mortsel pod Antwerpią w Belgii. Spółka wytwarza i sprzedaje produkty dla przygotowalni offsetowej. Jest także dostawcą wielkoformatowych systemów do druku UV, takich jak Anapurna oraz Jeti.

 

Kolejny najemca w Oxygen Park to najlepszy dowód na wysoki standard tej inwestycji – mówi Eric Dapoigny, Prezes Yareal Polska. – Cieszymy się z faktu, że tak renomowana firma doceniła atuty tego obiektu: lokalizację, możliwość optymalnego zaaranżowania powierzchni oraz wysoką dostępność światła naturalnego, jakie oferuje Oxygen Park.

 

Oxygen Park jest kompleksem biurowym klasy A zlokalizowanym przy ul. Jutrzenki 137a w Warszawie. Obiekt składa się z dwóch sześciokondygnacyjnych budynków o łącznej powierzchni najmu 18 400 mkw. W biurowcu znajduje się parking podziemny na 162 miejsca, powierzchnia handlowo-usługowa z restauracją oraz wewnętrzny zielony dziedziniec pomiędzy budynkami. Kompleks posiada międzynarodowy certyfikat BREEAM na poziomie VERY GOOD. Projekt Oxygen Park przygotowała pracownia architektoniczna JEMS Architekci.


0.0
Napisz pierwszy komentarz