Forbo Flooring Systems Polska logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArchicom logoCOTEX Office Centre logoBusiness House logoHAVRE Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPodium Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoNowy Styl Group logoTétris Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoKontor logoCity Space logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoINTERBIURO logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Powierzchnie dla Signal Iduna i Skarbnicy Narodowej

Crown Square
Crown Square
Iduna przedłuża najem ok. 1100 mkw. w biurowcu Crown Square, Skarbnica Narodowa na powierzchni ok. 750 mkw. w Deloitte House, a DSV wynajęła 2000 mkw. w Nefrycie.

Najemcom doradzała firma Colliers, która doradzała także w pozyskaniu nowej powierzchni biurowej firmie DSV. Colliers po raz kolejny reprezentował firmę DSV, która dynamicznie rozwija się na polskim rynku. Poprzednio doradzaliśmy DSV podczas wynajmu powierzchni w biurowcu Ambassador na warszawskim Mokotowie. Z kolei firmy Signal Iduna i Skarbnica Narodowa zdecydowały się na pozostanie w dotychczasowych obiektach biurowych ze względu na wynegocjowane dla nich atrakcyjne warunki najmu – komentuje Paweł Proński, dyrektor w Dziale Powierzchni Biurowej | Reprezentacja Najemcy, Colliers International.

 

Grupa Signal Iduna jest niemiecką instytucją finansowo-ubezpieczeniową, która w Polsce działa od 2001 roku. Crown Square, to budynek biurowy klasy A zlokalizowany w dzielnicy Wola w Warszawie, w pobliżu powstającej stacji II linii metra - Rondo Daszyńskiego. Obiekt posiada certyfikat ekologiczny BREEAM z oceną “bardzo dobrą”. Właścicielem budynku jest Invesco Real Estate.

 

Skarbnica Narodowa dystrybuuje monety i medale okolicznościowe. Należy do międzynarodowej grupy Samlerhuset Group BV z siedzibą w Amsterdamie. Na polskim rynku obecna jest od 2005 r. Firma pozostanie w biurowcu klasy A Deloitte House, znajdującym się w sąsiedztwie stacji II linii metra - Rondo ONZ. Właścicielem biurowca jest niemiecki fundusz inwestycyjny Deka Immobilien.

 

Międzynarodowa firma DSV świadczy usługi transportowe i logistyczne. Posiada biura w ponad 70 krajach świata. Do biurowca Nefryt spółka wprowadziła się na początku listopada. Obiekt położony na warszawskim Mokotowie, przy ul. Domaniewskiej należy do RREEF Real Estate.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra