Giant

EKO Powierzchnie dla Signal Iduna i Skarbnicy Narodowej

Crown Square
Crown Square
Iduna przedłuża najem ok. 1100 mkw. w biurowcu Crown Square, Skarbnica Narodowa na powierzchni ok. 750 mkw. w Deloitte House, a DSV wynajęła 2000 mkw. w Nefrycie.

Najemcom doradzała firma Colliers, która doradzała także w pozyskaniu nowej powierzchni biurowej firmie DSV. Colliers po raz kolejny reprezentował firmę DSV, która dynamicznie rozwija się na polskim rynku. Poprzednio doradzaliśmy DSV podczas wynajmu powierzchni w biurowcu Ambassador na warszawskim Mokotowie. Z kolei firmy Signal Iduna i Skarbnica Narodowa zdecydowały się na pozostanie w dotychczasowych obiektach biurowych ze względu na wynegocjowane dla nich atrakcyjne warunki najmu – komentuje Paweł Proński, dyrektor w Dziale Powierzchni Biurowej | Reprezentacja Najemcy, Colliers International.

 

Grupa Signal Iduna jest niemiecką instytucją finansowo-ubezpieczeniową, która w Polsce działa od 2001 roku. Crown Square, to budynek biurowy klasy A zlokalizowany w dzielnicy Wola w Warszawie, w pobliżu powstającej stacji II linii metra - Rondo Daszyńskiego. Obiekt posiada certyfikat ekologiczny BREEAM z oceną “bardzo dobrą”. Właścicielem budynku jest Invesco Real Estate.

 

Skarbnica Narodowa dystrybuuje monety i medale okolicznościowe. Należy do międzynarodowej grupy Samlerhuset Group BV z siedzibą w Amsterdamie. Na polskim rynku obecna jest od 2005 r. Firma pozostanie w biurowcu klasy A Deloitte House, znajdującym się w sąsiedztwie stacji II linii metra - Rondo ONZ. Właścicielem biurowca jest niemiecki fundusz inwestycyjny Deka Immobilien.

 

Międzynarodowa firma DSV świadczy usługi transportowe i logistyczne. Posiada biura w ponad 70 krajach świata. Do biurowca Nefryt spółka wprowadziła się na początku listopada. Obiekt położony na warszawskim Mokotowie, przy ul. Domaniewskiej należy do RREEF Real Estate.


0.0
Napisz pierwszy komentarz