Giant

Citi Handlowy kolejnym najemcą Neptuna

Centrum Biurowe Neptun - atrium
Centrum Biurowe Neptun posiada 19 kondygnacji
Bank City Handlowy wynajął powierzchnię w Centrum Biurowym Neptun w Gdańsku, należącym do firmy Hines Polska.

W budynku CNB będzie znajdowała się nowoczesna placówka SMART, stanowiąca specjalną strefę dla klientów Gold, a także Centrum Korporacyjne dla Klientów Instytucjonalnych. Dzięki podpisanej umowie Centrum Biurowe Neptun jest już zajęte w blisko 60 proc.

 

Cieszymy się, że Citi Handlowy oraz wiele równie renomowanych i wymagających firm wybrało CBN na miejsce prowadzenia swojej działalności w zaledwie 8 miesięcy od otwarcia obiektu. W dużej mierze przyczyniły się do tego walory techniczne oraz użytkowe budynku, jak również doskonała lokalizacja. Jestem przekonany, że dzięki odpowiedniemu zarządzaniu budynkiem przez Hines satysfakcja najemców będzie stale rosła – mówi Michał Samborski, Dyrektor Projektu w Hines Polska.

 

Centum Biurowe Neptun zlokalizowane jest przy alei Grunwaldzkiej 103A w Gdańsku. W 19-kondygnacyjnym biurowcu znajduje się 16 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A, a także lokale usługowo-handlowe i reprezentacyjny hol recepcyjny. Na pierwszym piętrze mieszczą się sale konferencyjne do dyspozycji użytkowników. Autorem koncepcji architektonicznej budynku jest pracownia architektoniczna AHR Architects, a generalnym wykonawcą – firma Budimex S.A.

 

Dotychczasowymi najemcami biurowca są firmy: Adar, Arla Foods, Budimex, CBRE, CCiG, Comarch, Deloitte, Dobry Hotel, Eso Audit, HDS, HSBC, TF Bank oraz Xplan.


0.0
Napisz pierwszy komentarz