Giant

Griffin Group przedłużył umowy najemcom Centrum Biurowego Lubicz

Centrum Biurowe Lubicz, fot. CBL
Wnętrza obiektu, fot. CBL
Lumesse i Bank Zachodni WBK nadal będą najemcami lokali w Centrum Biurowym Lubicz. Griffin Group zdecydował o przedłużeniu wnioskodawcom do 2020 r. umów na wynajem powierzchni biurowej w krakowskim obiekcie.

Do dyspozycji 2 najemców oddano łącznie ponad 2 tys. mkw. Organizacja Lumesse, specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań technologicznych na potrzeby procesu rekrutacji pracowników, wybrała Centrum Biurowe Lubicz na swoją siedzibę. Jedyny polski oddział firmy będzie pracował na przestrzeni ok. 1,7 tys. mkw. Kolejna umowa dotyczy wynajmu powierzchni biurowej przez Bank Zachodni WBK. Na potrzeby działalności instytucji bankowej zaadaptowano biuro o powierzchni przekraczającej 500 mkw. Porozumienie z właścicielem budynku w zakresie użytkowania pomieszczeń ma obowiązywać przez 66 miesięcy.

 

Warto zaznaczyć, że platforma Griffin Real Estate zarządza powierzchnią najmu 2 krakowskich budynków od kwietnia 2014 r. Inwestor jest obecnie właścicielem kompleksu biurowców klasy A: Centrum Biurowego Lubicz I oraz Centrum Biurowego Lubicz II. Na liście dotychczasowych najemców w tej inwestycji znaleźli się m.in. Deutsche Bank, BNP Paribas, PWC, International Paper oraz Capital Infusion.

 

Obiekty dysponują lokalami pod wynajem o łącznej powierzchni ok. 21 tys. mkw. Większy z nich, wybudowany w 2000 r., pełni funkcje usługowo-biurowe. Centrum Biurowe Lubicz II zrealizowano 9 lat później w bardziej kameralnej formie. Jego powierzchnia najmu wynosi 5,8 tys. mkw.


0.0
Napisz pierwszy komentarz