Nowi najemcy Radom Office Park

Radom Office Park
Radom Office Park
Firmy Provident i Randstad dołączyły do grona najemców kompleksu Radom Office Park, należącego do dewelopera AIG/Lincoln.

Oferujący szybkie pożyczki gotówkowe Provident działa na polskim rynku od ponad 15 lat. Nowe biuro firmy zlokalizowane będzie na pierwszym piętrze pierwszego z dwóch planowanych budynków wchodzących w skład Radom Office Park. Z kolei Randstad - jeden z wiodących dostawców usług HR, na polskim rynku obecny od 1994 roku i posiadający tu ponad 80 biur, otworzy siedzibę na parterze.

 

Na Radom Office Park składają się dwa nowoczesne budynki biurowe klasy A, o łącznej powierzchni użytkowej 10 000 mkw. W projekcie zastosowano nowoczesne rozwiązania zapewniające funkcjonalne i efektywne wykorzystanie powierzchni biurowej, w tym m.in. podwieszane sufity i podniesione podłogi, otwierane moduły okienne, system inteligentnego sterowania budynkiem (BMS) oraz niezależne dwustronne zasilanie budynku w energię elektryczną oraz usługi telekomunikacyjne. Kompleks jest objęty całodobową ochroną.


0.0
Napisz pierwszy komentarz