Proton Office

Piastów Office Center zdobywa kolejnych lokatorów

Piastów Office Center
Piastów Office Center
Zlokalizowany w Szczecinie biurowiec należący do spółki Realkapital Szczecin II cieszy się dużym zainteresowaniem najemców. W ostatnim czasie inwestor podpisał kilka nowych umów najmu, a w planach są już kolejne transakcje.

Firma Bonair S.A., która od ponad 23 lat wspiera klientów w analizie, projektowaniu i wdrażaniu systemów informatycznych, zatrudniając przeszło 170 osób podpisała umowę na najem ok. 180 mkw. powierzchni biurowej, z kolei spółka KYB – jeden z największych na świecie producentów amortyzatorów – na powierzchnię ok. 150 mkw. Obie firmy funkcjonują już w budynkach Piastów Office Center.

 

Ponadto – jak wyjaśnia Agnieszka Kołodziejczak, Head of Property Management and Tenant Relations, Realkapital Szczecin II podpisał umowy na najem: ok. 430 mkw. z przeznaczeniem na kantynę/ restaurację; ok. 450 mkw. z firmą REC Global (Research & Engineering Center Sp. z o. o.) - jest to kolejna powierzchnia tej firmy w inwestycji. W chwili obecnej zajmuje ona pół piętra o powierzchni ok. 400 mkw. W II kwartale tego roku firma ta będzie dysponowała łącznie ok. 850 mkw., zajmując całe piętro. Dodatkowo z innym najemcą podpisaliśmy umowę na ok. 2700 mkw.. Obecnie jesteśmy w trakcie negocjacji umów z najemcami na ok. 2000 mkw. w budynku C – dodaje Agnieszka Kołodziejczak.

 

Piastów Office Center to nowoczesny kompleks biurowy, składający się z trzech budynków: A, B, C. Pierwszy z nich, oferujący 8400 mkw. został oddany do użytku w kwietniu 2013 r., a drugi, dysponujący 6800 mkw. powierzchni biurowej – w czerwcu br. Obecnie budowany jest obiekt C, który do użytku najemców powinien zostać oddany w czerwcu 2015 r. Ta część kompleksu dostarczy 5200 mkw. Każdy z budynków Piastów Office Center posiada 5 kondygnacji naziemnych, a pod biurowcami znajduje się trzykondygnacyny parking z ok. 520 miejscami postojowymi.


0.0
Napisz pierwszy komentarz