PGE Narodowy

IAI S.A. w Piastów Office Center

Kompleks Piastów Office Center w Szczecinie
Kompleks Piastów Office Center w Szczecinie
Firma zajmująca się usługami internetowymi, IAI S.A., wprowadzi się do Piastów Office Center w Szczecinie.

700 mkw. powierzchni biurowej zajmie firma IAI S.A. w szczecińskim kompleksie Piastów Office Center. Firma zajmuje się profesjonalnymi usługami internetowymi i jest notowana na rynku NewConnect. Podczas transakcji najemcy doradzała firma CBRE.

Sebastian Muliński, Wiceprezes Zarządu (COO & Founder) IAI S.A., podkreślił - Zdecydowaliśmy się na otwarcie nowego biura ze względu na  wdrożenie nowych usług oraz ekspansję  zagraniczną.  Nowe biuro pozwoli nam również utrzymać dynamiczny rozwój i zwiększyć zatrudnienie w firmie.

Właścicielem Piastów Office Center jest Realkapital Szczecin II Sp. z o.o. Kompleks zlokalizowany jest przy jednym z istotniejszych skrzyżowań w mieście - Alei Piastów 30 i Bohaterów Warszawy 69. Piastów Office Center oferuje łącznie 18 500 mkw. powierzchni w trzech budynkach. Użytkownicy mogą korzystać z 600 miejsc parkingowych.

Szczecin przyciąga wielu najemców z sektora BPO. Jesteśmy zadowoleni z pozyskania atrakcyjnej lokalizacji na nowe biuro IAI w tym dynamicznie rozwijającym się mieście. Piastów Office Center zlokalizowany jest blisko ścisłego centrum miasta i głównego dworca PKP. Zarówno pracownicy, jak i Klienci firmy będą czerpać korzyści z udogodnień, jakie oferuje im budynek – m.in. kawiarni, restauracji, fitness klubu, kliniki chirurgii estetycznej oraz wielu innych usług. IAI dołączyło do tak prestiżowych najemców Piastów Office Center jak m.in. Konica Minolta Business Solutions, Aviva i Tebodin Poland – mówi Mariusz Wiśniewski, Starszy Negocjator ds. Nieruchomości w CBRE.


0.0
Napisz pierwszy komentarz