Proton Office

Centrum Medyczne Piastów Office Center

Piastów Office Center
Piastów Office Center
W styczniu br. umowę najmu powierzchni biurowej w obiekcie Piastów Office Center w Szczecinie podpisała spółka Dom Lekarski SA.

Organizacja poinformowała, że zajmie 795 mkw. w budynku C. Umowa została zawarta na okres 10 lat, a szacunkowa wartość opłat brutto, wynikających z umowy wynosi 8 500 000 zł. Wartość przychodów ze świadczenia usług medycznych w Centrum Medycznym Piastów Office Center, w okresie trwania umowy najmu, szacowana jest na 48 000 000 zł.

 

Spółka Dom Lekarski w Piastów Office Center będzie prowadziła działalność medyczną w zakresie procedur zachowawczych oraz procedur zabiegowych, niefinansowanych ze środków NFZ, m.in. z chirurgii ogólnej i estetycznej, ortopedii, kardiologii, urologii, onkologii, hematologii, ginekologii, dermatologii i alergologii.

 

Dom Lekarski SA od 15 lat świadczy usługi medyczne, głownie z zakresu okulistyki i ortopedii, jednak skala prowadzonej przez nią działalności co roku znacząco rośnie, co generuje popyt na nowe powierzchnie przeznaczone na gabinety i sale operacyjne. W 2011 roku spółka uruchomiła Centrum Medyczne Turzyn w Centrum Handlowym Turzyn w Szczecinie. Zgromadzone tam doświadczenia spółka wykorzysta do prowadzenia działalności medycznej w Centrum Medycznym Piastów Office Center.

 

Piastów Office Center to nowoczesny kompleks biurowy, składający się z trzech budynków: A, B, C. Pierwszy z nich, oferujący 8400 mkw. został oddany do użytku w kwietniu 2013 r., a drugi, dysponujący 6800 mkw. powierzchni biurowej – w czerwcu br. Obecnie budowany jest obiekt C, który do użytku najemców powinien zostać oddany w czerwcu 2015 r. Ta część kompleksu dostarczy 5200 mkw. Każdy z budynków Piastów Office Center posiada 5 kondygnacji naziemnych, a pod biurowcami znajduje się 3-kondygnacyny parking z ok. 520 miejscami postojowymi. Właścicielem obiektu jest Realkapital Szczecin II.


3.0
Napisz pierwszy komentarz