Giant

Litwiniuk Property zarządcą Piastów Office Center

Piastów Office Center
Piastów Office Center
Firma Litwiniuk Property została wybrana na zarządcę kompleksu biurowego Piastów Office Center w Szczecinie.

Litwiniuk Property pełnić będzie dwie funkcje dla kompleksu biurowego Piastów Office Center w Szczecinie. Firma została wybrana na zarządcę obiektu i jednocześnie wyłącznego agenta odpowiedzialnego za komercjalizację.

Piastów Office Center jest kompleksem złożonym z trzech budynków klasy A+, łącznie oferujących 21 000 mkw. powierzchni. Do użytku oddany już został biurowiec A o powierzchni 8 500 mkw. Na drugi i trzeci kwartał 2014 roku planowane jest ukończenie budowy obiektów B (6800 mkw) i C (5700 mkw). Kompleks zlokalizowany jest przy wjeździe głównym do Szczecina, przy skrzyżowaniu Alei Piastów 30 i Bohaterów warszawy 69.

Inwestycja została zaprojektowana i jest realizowana zgodnie z wymaganiami certyfikatu środowiskowego BREEAM. W każdym budynku znajdują się dwie przeszklone windy, które poruszają się także przez trzypoziomową halę garażową. Użytkownicy mają do dyspozycji 550 miejsc postojowych. W kompleksie znajdować się będzie myjnia samochodowa. Również amatorzy rowerów będą mogli liczyć na specjalnie wydzielone stanowiska postojowe. W ramach inwestycji, pomiędzy budynkami A, B i C, znajdować się będzie aleja fontann. Dodatkowo, z atrium prowadzić będzie wejście do klubu fitness Calypso, restauracji z kawiarnią, apteki, klinik medycznych, banku i sklepu spożywczego. W ramach części podziemnej znajdą się także pomieszczenia magazynowe.

Piastów Office Center należy do Realkapital Szczecin II Sp. z o.o. Niedawno najemcą kompleksu została firma IAI S.A.


0.0
Napisz pierwszy komentarz