PGE Narodowy

Sklep od Sodexo w Oxygen Park

Oxygen Park w Warszawie
Oxygen Park w Warszawie
Firma Sodexo Polska On-site Services otworzyła pierwszy sklep typu convenience pod marką C-Store by Sodexo. Placówka mieści się na terenie Oxygen Park w Warszawie.

C-Store by Sodexo jest nową na polskim rynku marką sklepów typu convenience, czyli punktów handlowych zlokalizowanych m.in. w kompleksach biurowych, oferujących artykuły pierwszej potrzeby oraz produkty najczęściej kupowane przez konsumentów, w tym m.in. artykuły spożywcze, chemię gospodarczą i kosmetyki. Ponadto sklepy te umożliwiają doładowanie telefonu, skorzystanie z kolektury LOTTO, czy zakup biletów komunikacji miejskiej, prasy i papierosów.

 

Stworzyliśmy C-Store by Sodexo, żeby odpowiedzieć na potrzeby zapracowanych ludzi. Nie przypadkowo też, pierwszy C-Store powstał w miejscu, gdzie sami mamy swoje biuro. Testowaliśmy ten koncept i wierzymy w jego sukces. Dlaczego? Celem funkcjonowania tego sklepu jest poprawa komfortu pracy i ułatwienie życia pracowników spędzających w biurze większość swojego dnia. Takie drobne rzeczy składają się na polepszenie jakości życia, która jest jednym z kluczowych filarów działania Sodexo – komentuje Yann Gontard, Dyrektor Generalny Sodexo Polska On-site Services.

 

Pierwszy sklep C-Store by Sodexo w Polsce mieści się na terenie kompleksu biurowego Oxygen Park, znajdującego się przy ul. Jutrzenki 137 w Warszawie. Poza szerokim asortymentem najpopularniejszych produktów codziennej potrzeby, zapracowani klienci znajdą w nim również świeże, przygotowywane na miejscu przekąski m.in. wrapy, bajgle, kanapki, sałatki, a także koktajle owocowe i warzywne. Wszystkie przekąski oraz desery będą też dostarczane ze sklepu do znajdującej się na terenie kompleksu restauracji CHILLI Bistro by Sodexo, uznanej za najlepszą stołówkę pracowniczą w Polsce w konkursie Food Business Awards 2014.

 

C-Store by Sodexo przy ul. Jutrzenki w Warszawie jest pierwszym sklepem tej marki w Polsce,  choć koncept „wygodnych sklepów” jest już znany i rozwijany przez Sodexo m.in. w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.


0.0
Tagi: Oxygen Park
Napisz pierwszy komentarz