Dom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoArchicom logoForbo Flooring Systems Polska logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-BUD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCOTEX Office Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoAluprof S.A. logoINTERBIURO logoCity Space logoTorus logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoKontor logoTétris Poland logoVantage Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPodium Investment logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSpectra Development logoFYI Commercial Consulting logoUNIMOR Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoARTSERVIS sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO brightONE w szczecińskiej inwestycji Echo

Oxygen w Szczecinie
Oxygen w Szczecinie
Firma brightONE wynajęła 1500 mkw. powierzchni biurowej w biurowcu Oxygen, zrealizowanym przez Echo Investment w Szczecinie.

Biuro brightONE będzie mieściło się na ósmym, czyli najwyższym piętrze biurowca.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że kolejna firma z branży nowoczesnych technologii wybrała jedną z naszych inwestycji. Firma brightONE idzie w ślady takich gigantów jak m.in. Nokia Networks, IBM czy Ericsson, które obecne są w naszych biurowcach we Wrocławiu, Katowicach i Warszawie. Przedstawiciele tej branży są znani z tego, że poszukując nowej lokalizacji oczekują najwyższych standardów i mają bardzo wysokie wymagania. Oxygen, budynek oddany do użytku ponad cztery lata temu, cały czas spełnia oczekiwania nowych użytkowników - mówi Michał Żelski, senior leasing manager w Dziale Biur i Hoteli Echo Investment.

 

Wśród firm, które wynajęły biura w biurowcu Oxygen znajdują się przedsiębiorstwa, takie jak: Tieto Poland, Nordea Bank Polska, Enea, Vortex Polska i Medicover.

 

brightONE oferuje kompleksowe usługi IT dla globalnych klientów. W Polsce spółka posiada centra rozwoju oprogramowania zlokalizowane w Szczecinie i Wrocławiu. Firma wspiera klientów w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań dla branży samochodowej oraz obszaru technologii webowych, a dzięki doświadczeniu pracowników, opartym na solidnym systemie jakości dostarczania usług, pomaga klientom w realizacji ich celów biznesowych. Z efektów pracy inżynierów brightONE codziennie korzystają miliony osób na całym świecie, podróżując w samochodzie, pracując w biurze w obszarze nieruchomości lub przygotowując się do zawodów sportowych.

 

OXYGEN jest 9-kondygnacyjnym budynkiem biurowym zlokalizowanym w Szczecinie przy skrzyżowaniu ul. Malczewskiego i al. Wyzwolenia. Obiekt oferuje ponad 14 000 mkw. powierzchni najmu, wyposażonej m.in. w wysokiej klasy łącza teleinformatyczne, system bezpieczeństwa, nowoczesny i energooszczędny system klimatyzacji, monitoring i system kontroli dostępu. Najemcy biurowca mają do dyspozycji 181 miejsc postojowych na parkingach naziemnym i podziemnym.

 

Projekt architektoniczny inwestycji opracowało gdyńskie biuro Arch-Deco. Budowa Oxygena rozpoczęła się we wrześniu 2008 roku, a do użytku biurowiec został oddany w III kwartale 2010 roku. Wiosną 2013 roku obiekt otrzymał certyfikaty ekologiczne BREEAM In-Use z oceną bardzo dobrą zarówno w kategorii Asset Rating (budynek), jak i Building Management (jakość zarządzania).


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra