Proton Office

EKO Biurowiec West Gate skomercjalizowany

West Gate
West Gate zlokalizowany jest przy ul. Lotniczej we Wrocławiu
Realizowany przez Echo Investment biurowiec West Gate, został w pełni wynajęty na cztery miesiące przed oddaniem do użytkowania.

Proces komercjalizacji inwestycji zamknęły umowy ze spółką Avia i firmą Expandera z branży doradztwa finansowego. Łącznie organizacje te zajęły 500 mkw.

 

Głównym najemcą powierzchni biurowej w West Gate jest Nokia Networks (14 000 mkw.). W budynku znajdzie się również biuro firmy Deichmann Obuwie Sp. z o.o. (200 mkw.), centrum medyczne Enel-Med (300 mkw.) i kantyna prowadzona przez firmę K&D Foods (320 mkw.).

 

Zakończenie procesu komercjalizacji na ponad kwartał przed jej zakończeniem, to dowód na najwyższą jakość oferowaną przez West Gate. Obie umowy zostały sfinalizowane jeszcze pod koniec ubiegłego roku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z procesu komercjalizacji. To kolejna inwestycja biurowa Echo Investment we Wrocławiu, po Aquarius Business House, którą wynajęliśmy w całości na etapie realizacji – komentuje Katarzyna Kubicka, senior leasing manager w Dziale Biur i Hoteli Echo Investment.

 

West Gate jest nowoczesnym budynkiem klasy A, oferujący 16 200 mkw. powierzchni biurowej. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Lotniczej na skrzyżowaniu ul. Na Ostatnim Groszu i Legnickiej w bliskiej odległości od przystanków komunikacji miejskiej oraz głównych arterii komunikacyjnych Wrocławia, pozwalających na szybki dojazd do centrum miasta przy jednoczesnym dobrym połączeniu z lotniskiem i autostradową obwodnicą A8. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się liczne punkty usługowe i handlowe, a także park i tereny rekreacyjne.

 

Autorem projektu architektonicznego West Gate jest pracownia Arcad z Kielc. Obiekt składa się z sześciu kondygnacji nadziemnych (biura) i dwóch podziemnych (parking). Budynek zaprojektowany w formie zwartej bryły w kształcie litery „L” wyróżnia się elewacją, na której dominują duże, przeszklone powierzchnie.

 

Biurowiec zostanie wyposażony w system kontroli dostępu, szybkie i ciche windy, energooszczędną klimatyzację i wentylację, system kontroli wilgotności powietrza, podwieszane sufity i podnoszone podłogi oraz przyjazny środowiskowo system oświetlenia. Do dyspozycji rowerzystów pozostaną stojaki rowerowe, szatnie i prysznice. Wszyscy użytkownicy West Gate będą mogli korzystać z kantyny i miejsc wypoczynku na świeżym powietrzu.

 

Inwestycja zostanie oddana do użytkowania w kwietniu 2015 r.


0.0
Napisz pierwszy komentarz