Giant

Nowa umowa najmu w Natpoll Business Center

Natpoll Business Center, fot. natpoll.com
Natpoll Business Center, fot. natpoll.com
Natpoll Business Center pozyskał nowego najemcę. Na powierzchni 960 mkw. funkcjonować będzie dyskont Biedronka.

Już podczas prac remontowych w kompleksie Natpoll Business Center założyliśmy, że powstaną tu lokale komercyjne i usługowe, takie jak sklepy wielobranżowe, restauracje, kawiarnie, prywatne przychodnie czy banki. Otwarcie Biedronki to dopiero początek zmian, które planujemy – komentuje Matan Blau, Prezes Zarządu SDG.POL, właściciela budynku. – Jeszcze w tym roku, Natpoll Business Center zostanie powiększony o dodatkowe 950 mkw. przestrzeni komercyjnej, która zapewni jeszcze lepszy i szerszy zakres usług dla obecnych oraz przyszłych najemców – dodaje.

 

Natpoll Business Center znajduje się przy ul. Migdałowej 4 na warszawskim Ursynowie. Jest to budynek biurowy klasy B, na czterech kondygnacjach oferujący 14 000 mkw. powierzchni biurowej oraz 1000 mkw. powierzchni magazynowej. Użytkownicy obiektu mogą korzystać z oferty wynajmu miejsc parkingowych (jest ich ponad 300), a także specjalnego parkingu dla rowerów, bufetu i punktów usługowo-handlowych. Nieruchomość wyposażono m.in. w system kontroli dostępu, energooszczędną klimatyzację i wentylację i otwierane okna. Niebawem, uruchomiony zostanie wynajem sal konferencyjnych i szkoleniowych, wirtualnych biur, stanowisk do pracy biurowej we wspólnej sali (co-working). Wdrożone zostaną również usługi concierge.

 

Obsługą nieruchomości i jej obsługą techniczną zajmuje się Sodexo On-site Services. Firma prowadzi obsługę techniczną już w blisko 400 nieruchomościach w Polsce, o łącznej powierzchni 5 800 000 mkw.


0.0
Tagi: Sodexo
Napisz pierwszy komentarz