INTER-BUD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAVRE Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoCity Space logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoKontor logoTétris Poland logoNowy Styl Group logoPodium Investment logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTorus logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoArchicom logoFYI Commercial Consulting logoBusiness House logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOlivia Business Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTERBIURO logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Koku Sushi w Olivia Business Centre

Wnętrze Koku Sushi w Olivia Business Centre
Olivia Business Centre
W Olivia Business Centre otwarto pierwszą w Gdańsku restaurację Koku Sushi. Kuchnia japońska to już kolejny stacjonarny punkt gastronomiczny w centrum biznesowym na Oliwie.

Restauracja Koku Sushi znajduje się na parterze budynku Olivia Gate B, gdzie serwuje kilkadziesiąt rodzajów sushi i kilkanaście autorskich zestawów, z których najbardziej finezyjne serwowane są na drewnianych mostkach lub statkach. Lokal szczyci się ponadto serwowaniem największych w Gdańsku rolek, używaniem specjalnej kombinacji przypraw, stosowanej do zaprawiania ryżu, a także specjalnością zakładu – zupą kokosową z krewetkami.

 

Wraz z mężem od dawna jesteśmy miłośnikami sushi i chcieliśmy otworzyć lokal z kuchnią japońską. Szukaliśmy miejsca uczęszczanego przez cały rok, ale niebanalnego. W tym czasie mój mąż zaczął przyjeżdżać tu na spotkania biznesowe. Im więcej opowiadał o tym miejscu, tym bardziej utwierdzaliśmy się w przekonaniu, że otworzymy swój lokal właśnie w Olivia Business Centre. To w końcu Oliwa, tu po drodze mają wszyscy – opowiada o początkach gdańskiego Koku Sushi Monika Szlass, właścicielka. Sama wiem, że pracując w korporacji ma się niekiedy tylko kwadrans na przerwę lunchową. A sushi to jedzenie nie tylko szybkie w przygotowaniu, ale także zdrowe, smaczne oraz łatwe w konsumpcji. Z drugiej strony jest eleganckie i estetyczne – wręcz stworzone do towarzyszenia np. rozmowom biznesowym z kontrahentami. Uważam, że sushi i biznes pasują do siebie idealnie podkreśla M. Szlass.

 

W grudniu w Koku Sushi odbyła się pierwsza Noc Sushi, podczas której każda osoba po zakupie wartego 35 zł bonu mogła przez 45 minut próbować dowolnych potraw, przygotowywanych przez sushi masterów. Najbliższa edycja tego wydarzenia odbędzie się 9 kwietnia. W sezonie wiosenno-letnim (od maja do września włącznie) przed lokalem pojawi się także japoński ogródek sushi.

 

Bardzo cieszymy się z obecności Koku Sushi na terenie Olivia Business Centre komentuje Adam Sikorski, Doradca Zarządu OBC.Ta restauracja świetnie wpasowała się w OBC nowoczesnym wystrojem i przyjazną atmosferą, a jednocześnie jest ważną częścią naszej koncepcji uczynienia z Olivia Business Centre najbardziej komfortowego miejsca pracy w trójmiejskiej metropolii. Oznacza to też korzyści dla wszystkich mieszkańców Trójmiasta, którzy mają do dyspozycji funkcjonalne centrum nie tylko biznesowe, ale i usługowe.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra