COTEX Office Centre logoTorus logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-BUD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Space logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoHAVRE Sp. z o.o. logoSpectra Development logoKontor logoFYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTERBIURO logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoUNIMOR Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoAluprof S.A. logoBusiness House logoForbo Flooring Systems Polska logoPodium Investment logoTétris Poland logoOlivia Business Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Regus wprowadza się do Lublina

Kompleks Zana 39/39A
Kompleks Zana 39/39A
Regus otwiera swoją kolejną placówkę w Polsce. Najemcę podczas transakcji reprezentowała firma Knight Frank.

Spółka Regus wynajmie 750 mkw. powierzchni biurowej w kompleksie Zana 39/39A w Lublinie. Nowe biuro rozpocznie działalność pod koniec maja 2015 roku.

 

Zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie działalności w Lublinie, ponieważ doceniamy potencjał biznesowy i naukowy miasta. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu nowo powstających firm, jak i międzynarodowych korporacji, otwieramy naszą 14 placówkę w Polsce, w tym 5 poza Warszawą – komentuje Karolina Starkosz, Dyrektor ds. Rozwoju w firmie Regus.

 

Właścicielem dwóch budynków wchodzących w skład kompleksu biurowego Zana 39/39A jest fundusz zarządzany przez firmę First Property Group plc. Wśród najemców są m.in. ING Bank Śląski, BZWBK, Deutsche Bank, TUiR Warta, DataArt oraz Billennium.

 

Marek Ciunowicz, Dyrektor Regionalny, Dział Reprezentacji Najemcy w Knight Frank, dodaje: Obserwujemy rosnące zainteresowanie firm wynajęciem powierzchni na rozwijających się rynkach biurowych takich jak Lublin. Popyt w tych miastach jest generowany przede wszystkim przez lokalne firmy zainteresowane wynajmem niewielkich powierzchni od kilkudziesięciu do kilkuset metrów kwadratowych. Obecność Regusa, największego dostawcy biur serwisowanych, przyczyni się do poszerzenia oferty wysokiej jakości biur w Lublinie właśnie dla tych firm.

 

Regus jest jednym z największych na świecie dostawców elastycznych rozwiązań w zakresie miejsc pracy. Firma obecnie dysponuje 2000 centralami w 750 miastach w 100 krajach.

 

Knight Frank doradza Regusowi w pozyskaniu kolejnych lokalizacji w mniejszych miastach.

 


0.0
Tagi: Knight Frank
Napisz pierwszy komentarz
mantra