Proton Office

Warszawski biurowciec Lumen z nowym najemcą

Lumen
Lumen
WOOX Innovations wybrało Lumen na swoją regionalną centralę. Najemcy przy transakcji doradzała firma AXI IMMO.

Firma WOOX Innovations wprowadzi się do budynku Lumen przy ul. Złotej 59 w Warszawie. Nowa centrala firmy na region Europy Środkowo-Wschodniej wynajmie 727 mkw. powierzchni biurowej zlokalizowanej na czwartym piętrze biurowca. Przy wyborze lokalizacji oraz negocjacjach umowy najmu doradzała firma AXI IMMO.

 

Rozwój biznesu oraz zmiany własnościowe w firmie wpłynęły na naszą decyzję o wynajmie nowego biura. Zależało nam nie tylko na lokalizacji, ale również charakterze biura, które zgodnie z duchem firmy ma być miejscem inspirującym do kreatywnego myślenia – powiedziała Karolina Kłopotowska, Dyrektor Generalna WOOX Innovations Poland.

 

Biurowiec Lumen składa się z dwóch połączonych przeszklonymi przejściami budynków A i B. Oba ośmiokondygnacyjne obiekty stanowią część kompleksu Złote Tarasy. Łącznie biurowiec posiada 23 500 mkw. powierzchni biurowej klasy A. Charakterystyczny owalny Lumen posiada certyfikat BREEAM In-Use International na poziomie Very Good.

 

Klient poszukiwał reprezentacyjnej powierzchni biurowej w centralnej lokalizacji z dogodnym dojazdem z każdej części miasta i dobrą komunikacją z lotniskiem, jednocześnie w miejscu, które będzie zgodne z charakterem i strategią rozwoju firmy. Budynek Lumen okazał się trafionym wyborem, który najlepiej spełniła oczekiwania klienta – dodał Emil Chwieduk, Senior Office Negotiator w AXI IMMO.

 

WOOX Innovations jest międzynarodową firmą zajmującą się rozwiązaniami z zakresu elektroniki użytkowej. Główna siedziba firmy mieści się w Hongkongu. Marka jest częścią grupy Gibson Brands oraz licencjobiorcą marki Philips.

 


0.0
Tagi: Lumen
Napisz pierwszy komentarz