Assa Abloy

Michael Page bierze więcej

Budynek biurowy Lumen w Warszawie
Budynek biurowy Lumen w Warszawie
Firma Michael Page to jeden z globalnych liderów w obszarze doradztwa personalnego oraz rekrutacji. Wraz z intensywnym rozwojem zwiększy ona swoje biuro w obiekcie Lumen w Warszawie.

 

Michael Page specjalizuje się w rekrutacji specjalistów oraz kadry zarządzającej średniego i wyższego szczebla. Firma działa w 140 biurach na terenie 36 państw. W Polsce, poza Warszawą, posiada ona swoje jeszcze biura w Katowicach i Wrocławiu. 

Jedno z biur firmy Michael Page znajduje się w budynku biurowym Lumen w Warszawie. Najemca zdecydował się na pozostanie w dotychczasowej lokalizacji, jednak ze względu na intensywny rozwój powiększy swoje biuro o 400 mkw. (łącznie w biurowcu Lumen Michael Page będzie zajmować 1250 mkw.) Przedłużenie umowy najmu zakłada również nową aranżację wcześniej wykorzystywanej przestrzeni oraz zaadoptowanie dodatkowej powierzchni do wymagań najemcy. W procesie renegocjacji umowy najmu firmę Michael Page reprezentowała firma doradcza Savills, a właścicielowi obiektu doradzali eksperci z JLL.

Obecna sytuacja na rynku pracy, w tym spadająca stopa bezrobocia, powodują wzrost zapotrzebowania na usługi firm działających w obszarze doradztwa personalnego. Również firma Michael Page, która wraz ze swoim rozwojem, potrzebowała zwiększyć powierzchnię warszawskiego biura. Dotychczas zajmowany przez nią budynek spełniał jej wymagania, przede wszystkim ze względu na lokalizację. Zapewnia ona liczne miejsca parkingowe oraz dogodne połączenia komunikacją miejską – zarówno dla pracowników, jak i licznych gości, którzy odwiedzają biuro firmy w ramach prowadzonych przez nią procesów rekrutacyjnych – mówi Dominik Reszetko, starszy konsultant, dział powierzchni biurowych, reprezentacja najemcy, Savills.

Budynek biurowy Lumen znajduje się przy ul. Złotej w Warszawie. Jest on częścią multifunkcjonalnego kompleksu, w skład którego wchodzi centrum handlowe Złote Tarasy. Obiekt oferuje 23 500 mkw. powierzchni biurowej. Budynek znajduje się w ścisłym centrum Warszawy, w pobliżu Dworca Centralnego oraz stacji Metro Centrum.

Lumen to długoterminowa lokalizacja dla biznesu z kilku względów. Prestiżowa i doskonale skomunikowana lokalizacja w samym sercu miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Centralnego. Jakość powierzchni, dostęp do oferty zakupowej, rozrywkowej i usługowej Złotych Tarasów sprawiają, że najemcy nie tylko zostają tu na dłużej, ale i rozszerzają zajmowaną powierzchnię wraz z rozwojem swoich struktur – mówi Małgorzata Kaczmarek – Arseniuk, starszy konsultant w dziale wynajmu powierzchni biurowych JLL.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz