Proton Office

Nowy najemca Dzielnej 60

Kompleks biurowy Dzielna 60
Kompleks biurowy Dzielna 60
Do grona najemców w zmodernizowanym warszawskim kompleksie biurowym dołączyła Grupa Pracuj.

Otwarty po przebudowie kompleks biurowy przy ul. Dzielnej 60 zapełnia się. Nowym najemcą w oferującym loftowe biura kompleksie została Grupa Pracuj zajmująca się dostarczaniem rozwiązań wspomagających firmy w rekrutacji, utrzymaniu i rozwoju pracowników. Z produktów i usług tej firmy korzysta 30 tysięcy klientów z 40 krajów.

 

Grupa Pracuj wprowadzi się do budynku Żoliborz – jednego z pięciu obiektów wchodzących w skład kompleksu należącego do Ochnik Development. Firma do liczącego ponad 500 mkw. powierzchni biura wprowadzi się do końca maja br. Ponadto, jak informuje deweloper, na kolejne 5 lat umowę najmu przedłużyła spółka PRP Technologies Polska, której warszawskie biuro handlowe od wielu lat mieści się przy Dzielnej 60.

 

Przedstawiciele inwestora przyznają, że firmy poszukujące powierzchni do wynajęcia wykazują duże zainteresowanie biurami loftowymi – Odrestaurowane i przebudowane budynki dawnych fabryk, które są obecnie zaaranżowane w interesujący, nowoczesny sposób, przyciągają uwagę firm, które poszukują w Warszawie niestandardowej powierzchni biurowej. Dzielna 60 ma przewagę rynkową, zarówno dzięki swojej oryginalnej ofercie, jak i ze względu na swój kameralny charakter zauważa Jacek Ochnik, prezes zarządu Ochnik Development – Prowadzimy obecnie rozmowy z kilkoma spółkami, które potrzebują biur o znacznej powierzchni – informuje Jacek Ochnik.

 

Projekt Dzielna 60 zakładał połączenie elementów historycznych z nowoczesnymi. We wnętrzach zachowano, odnowiono i wyeksponowano elementy konstrukcyjne zabudowań fabrycznych: ceglane mury i belki, stalowe słupy i podciągi, a także ażurowe konstrukcje metalowych antresoli. W ramach jednego piętra firmy mogą wynająć powierzchnię od 60 do 700 mkw. Dodatkowo najemcy mogą korzystać z bezpłatnej Strefy Konferencyjnej, Strefy Relaksu, a także zielonego dziedzińca z miejscami do wypoczynku oraz sezonowym ogródkiem kawiarnianym. Ponadto w dwupoziomowym lofcie na terenie kompleksu znajduje się restauracja Nasza Kuchnia.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz