PGE Narodowy

Itelligence najemcą w Business Garden Poznań

Business Garden Poznań
Business Garden Poznań
Firma Itelligence, specjalizująca się w usługa outsourcingu IT oraz dostarczaniu rozwiązań SAP, stała się najemcą powierzchni biurowej o metrażu 1 200 mkw. w kompleksie Business Garden Poznań.

W ramach umowy najmu podpisanej z właścicielem Business Garden Poznań - Vastint Poland, firma itelligence rozpocznie działalność w nowym biurze najprawdopodobniej od lipca 2015 roku.

 

Wynajem nowej powierzchni w Business Garden w Poznaniu jest następstwem naszego intensywnego rozwoju. Od lat odnotowujemy nie tylko wzrost przychodów, ale z roku na rok zwiększamy zatrudnienie. Decyzję o nowym, większym biurze podjęliśmy w zeszłym roku. Chcemy zapewnić naszym pracownikom wysoki standard i bardzo dobre warunki pracy. Nowe biuro pozwoli nam na przeniesienie części osób z naszego data center w Tarnowie Podgórnym. W Business Garden mieścić się będzie biuro zarządu, administracja, sprzedaż i marketing, service-desk, dział konsultingu i wsparcia aplikacyjnego SAP oraz dedykowany zespół dla klienta niemieckiego – powiedział Krzysztof Witczak, prezes zarządu, itelligence sp. z o.o.

 

Business Garden Poznań znajduje na poznańskim Marcelinie oraz jest jednym z trzech obiektów tego typu oferowanych pod marką Business Garden przez Vastint na terytorium Polski. W ostatecznym kształcie poznański kompleks będzie obejmował 9 budynków o powierzchni 80 000 mkw. Pierwsze powierzchnie biurowe, oddane na początku tego roku, posiadają metraż 42 000 mkw. dedykowany potencjalnym najemcą.

 

Business Garden Poznań zapewnia wyważone połączenie funkcji biurowych z dostępem do istotnych usług towarzyszących, rekreacji i wypoczynku. Jednak najbardziej wyróżniającym elementem naszych parków biznesowych jest ponad przeciętny udział terenów zielonych. Niewiele projektów komercyjnych w naszym kraju może pochwalić się tak dużą powierzchnią starannie zaaranżowanych ogrodów. Dlatego jestem przekonany, że przestrzeń biuro z otaczającym ogrodem będzie wspierać rozwój biznesu oraz zapewni pracownikom naszego najemcy przyjazne i wygodne miejsce pracy - powiedział Roger Andersson, Dyrektor Zarządzający Vastint Poland.

 

Zabudowę kompleksu otoczoną zielenią zaprojektowano w oparciu o nowoczesne i energooszczędne rozwiązania techniczne zgodne z wymogami certyfikacji LEED. Projekt posiada pre-certyfikację LEED Gold, jednak planowane jest uzyskanie ostatecznej certyfikacji na poziomie wyższym, tj. platynowym. 


0.0
Tagi: Vastint
Napisz pierwszy komentarz