Giant

Medtronic wynajęła powierzchnię w IBC

International Business Center II
International Business Center II
Firma specjalizująca się w dziedzinie technologii medycznych podpisała umowę najmu prawie 1600 mkw. powierzchni biurowej w International Business Center.

Spółka Medtronic Polska należy do światowego lidera w dziedzinie technologii medycznych. W budynku B znajdującym się w kompleksie International Business Center wynajęła niemal 1600 mkw. powierzchni biurowej. Do nowego biura Medtronic wprowadzi się w III kw. 2015 r.

 

Najemcę reprezentowała międzynarodowa agencja doradcza na rynku nieruchomości Savills. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy doradzać firmie Medtronic Polska w wyborze ich nowej siedziby w okresie dynamicznego rozwoju spółki po jej fuzji ze spółką Covidien. Dzięki dogodnej lokalizacji w pobliżu stacji metra, budynek ten spełnia oczekiwania komunikacyjne pracowników obu połączonych spółek. Dodatkowo dla naszego klienta będziemy też zarządzać projektem realizacji aranżacji nowego biura Medtronic Polska – komentuje Tomasz Subocz, associate director, zarządzający Działem Reprezentacji Najemcy w Savills.

 

International Business Center to kompleks biurowy klasy A składający się z dwóch budynków, w których łącznie znajduje się 36 000 mkw. powierzchni do. Inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu skrzyżowania ul. Waryńskiego i al. Armii Ludowej w Warszawie. IBC posiada trzykondygnacyjny parking podziemny z 275 miejscami postojowymi. 


0.0
Napisz pierwszy komentarz