Giant

Nowi najemcy w International Business Centre

International Business Centre
International Business Centre
Do grona najemców warszawskiego kompleksu International Business Centre (IBC) dołączyły firmy Freightliner Polska oraz National Instruments Polska.

Do grona najemców warszawskiego kompleksu International Business Centre (IBC) dołączył Freightliner Polska oraz National Instruments Polska. Pierwsza z firm, która jest jednym z wiodących dostawców usług na rynku towarowych przewozów kolejowych, wprowadziła się do biurowca B wchodzącego w skład kompleksu. Zajęła 1190 mkw. powierzchni biurowej znajdującej się na 9. piętrze budynku. Z kolei drugi najemca – lider w technologii urządzeń wirtualnych wykorzystywanych do pomiarów i ich automatyzacji – wynajął 500 mkw. na 3. piętrze także w obiekcie B. National Instruments Polska wprowadzi się do nowego biura w I kw. 2016 r.

Podczas procesu transakcyjnego właściciela kompleksu – otwarty funduszu nieruchomości Deka Immobilien Europa – jako agent wyłączny reprezentowała firma doradcza Savills.

International Business Center to kompleks biurowy klasy A składający się z dwóch budynków, w których łącznie znajduje się 36 000 mkw. powierzchni. Inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu skrzyżowania ul. Waryńskiego i al. Armii Ludowej w Warszawie. IBC posiada trzykondygnacyjny parking podziemny z 275 miejscami postojowymi.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz