Giant

Ekspansja PwC

International Business Center na tle panoramy Warszawy (źródło: Deka Immobilien)
International Business Center na tle panoramy Warszawy (źródło: Deka Immobilien)
Firma PwC zdecydowała się na powiększenie swojej warszawskiej siedziby w budynku International Business Center o dodatkowe 3600 mkw.

Po dobraniu dodatkowej powierzchni PwC zajmuje w budynku International Business Center ponad 13700 mkw. powierzchni. W transakcji najmu właściciela budynku, niemiecki fundusz Deka Immobilien, reprezentowała firma Savills

Firma PwC oferuje usługi w zakresie doradztwa biznesowego, podatkowego, prawnego, a także audytu. W Polsce jest ona obecna od ponad 26 lat i zatrudnia ponad 3500 pracowników w ośmiu biurach. PwC zatrudnia w Polsce już ponad 3500 osób. Cały czas rozwijamy nasze usługi. Przejęliśmy m.in. Grupę Outbox, dodając do naszego portfolio rozwiązania IT (CRM, e-commerce), a także firmę Fern Partners, specjalistów od strategii cenowych. Ostatnio do naszego zespołu dołączyli także eksperci zajmujący się strategią marki – mówi Michał Gołębiewski z PwC Polska. 

Dla największych firm konsultingowych rozpoznawalny budynek, z dobrą ekspozycją logotypu na elewacji oraz możliwością ekspansji w ramach jednego kompleksu stanowi istotną wartość. Dodatkowo dla tak dużych pracodawców liczy się dogodny dostęp do transportu publicznego, z którego mogą korzystać pracownicy. Atutem w kontekście możliwości pozyskania młodych pracowników jest również bliskość dwóch uczelni, SGH i Politechniki, a także metra, Pola Mokotowskiego oraz placu Zbawiciela. Wszystkie te cechy zapewnia budynek IBC – mówi Daniel Czarnecki, Portfolio Manager, Dział Powierzchni Biurowych, Reprezentacja Wynajmującego, Savills.

International Business Center to kompleks biurowy klasy A, który oferuje ponad 36 000 mkw. powierzchni w dwóch budynkach. IBC znajduje się na skrzyżowaniu ulicy Waryńskiego z aleją Armii Ludowej w Warszawie. Firma Savills jest wyłącznym agentem komercjalizującym IBC. Budynek jest częścią portfela nieruchomości należącego do funduszu inwestycyjnego otwartego Deka Immobilien Europa.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz