City Space logoTétris Poland logoVantage Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKontor logoPodium Investment logoINTER-BUD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTorus logoSpectra Development logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoForbo Flooring Systems Polska logoNowy Styl Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBusiness House logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArchicom logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoUNIMOR Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoDEVCO Sp. z.o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Citi Handlowy zostaje w International Business Center

Zdjęcie przedstawia International Business Center
Zdjęcie przedstawia International Business Center
Bank Handlowy w Warszawie S.A. przedłużył umowę najmu z funduszem Accesion Fund Sicav, właścicielem IBC.

Citi Handlowy zajmuje 970 m kw. powierzchni w budynku International Business Center. Wynajem obok biur obejmuje także część usługową. Bank Handlowy w Warszawie S.A., działający w Polsce pod nazwą Citi Handlowy, jest najemcą w International Business Center od 2008 r. W biurowcu prowadzi m.in. oddział sprzedaży detalicznej.

Jak mówi Krzysztof Łątkowski z Citi Handlowy:  Jesteśmy przywiązani do lokalizacji, które przybliżają nas do naszych Klientów. Citi Handlowy obchodził 140 rocznicę działalności w 2010 roku natomiast Citi świętuje 200 rocznicę działalności w 2012 roku, który to rok jest rokiem przemian pod wieloma względami. Przedłużenie umowy najmu w IBC podkreśla, że Citi Handlowy zobowiązuje się pozostać w miejscach, które wnoszą dodatkową wartość do naszej oferty i są dostosowane do naszych długoterminowych planów.

Właścicielowi budynku w negocjacjach doradzała firma Avestus Real Estate, natomiast najemcę reprezentowała firma DTZ.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra