Zespół Interbiuro rozpoczął prace nad zrównoważonym biurem dla Kraft Heinz

|
EMPARK Mokotów Business Park, źródło: materiały prasowe partnera
EMPARK Mokotów Business Park, źródło: materiały prasowe partnera
W styczniu tego roku Interbiuro rozpoczęło prace fit-outowe dla najemcy Kraft Heinz w kompleksie Empark. Odpowiedzialnym za projekt jest zespół Workplace.

Zrównoważone biuro dla Kraft Heinz

Opracowanie objęło swym zakresem 635 mkw. Zaproponowany układ funkcjonalny ma ułatwić sposób zarządzania firmą oraz zaspakajać potrzeby pracowników. Najemca miał za zadanie przygotować nowoczesną powierzchnię biurową, która odpowiada aktualnym trendom. Przestrzeń ta ma stwarzać warunki do kreatywnej pracy dla całego zespołu. 

Projekt zakłada zastosowanie ścian szklanych, które dają wrażenie otwartości biura, jednocześnie zachowując odpowiednie parametry akustyczne. Ponadto dzięki mobilnym ścianom sal konferencyjnych będzie można łączyć je ze sobą, tworząc większą przestrzeń przystosowaną do obsługi większej liczby osób. Również kuchnia będzie oddzielona mobilną ścianą szklaną. 

Materiały wykończeniowe mają charakteryzować się nie tylko walorami estetycznymi, ale przede wszystkim wysokimi parametrami technicznymi, w tym akustycznymi. 
Interbiuro zapewnia, że całość prac ma być prowadzona w dwóch etapach, bez konieczności zamykania biura na ten czas. Kluczem do sukcesu ma być właściwa koordynacja prac oraz sprawna komunikacja pomiędzy stronami. 

Interbiuro to firma inżynieryjna, która specjalizuje się w projektowaniu i adaptacji przestrzeni biurowych oraz komercyjnych. Ponadto zajmuje się aranżacją wraz z kompleksową realizacją. 

Empark Mokotów Business Park, w którym będzie funkcjonowało nowe zrównoważone biuro Kraft Heinz, to największy park biznesowy w Polsce. To kompleks składający się z 9 budynków biurowych o łącznej powierzchni 116,7 tys. mkw. Swe siedziby ma tu ponad 140 firm. 

 


1.0
Napisz pierwszy komentarz