Proton Office

Rossmann został najemcą Placu Zamkowego

Plac Zamkowy - Business with Heritage - wizualizacja
Plac Zamkowy - Business with Heritage - wizualizacja
Firma Rossmann wynajęła powierzchnię handlową w budynku biurowo-usługowym Plac Zamkowy - Business with Heritage.

Nowa drogeria Rossmann będzie mieściła się na parterze budynku na powierzchni 306 mkw. Lokal, w którym w najbliższym czasie rozpoczną się prace wykończeniowe, zostanie otwarty wraz z oddaniem inwestycji do użytkowania latem br. Sklep będzie ulokowany w narożniku obiektu u zbiegu ulic Miodowej i Senatorskiej. Wejście do niego będzie znajdowało się od strony ul. Senatorskiej.

 

Wybierając lokalizację kolejnej drogerii Rossmann, braliśmy pod uwagę przede wszystkim prestiżowe usytuowanie, jak również nowoczesne rozwiązania technologiczne, zastosowane w budynku. Wszystkie te elementy znaleźliśmy w inwestycji Plac Zamkowy – Business with Heritage, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Zamkowego w Warszawie –  komentuje Tomasz Cieślak z  firmy Rossmann.

 

Plac Zamkowy - Business with Heritage to nowoczesny, czterokondygnacyjny budynek biurowo-usługowy klasy A+, o całkowitej powierzchni najmu wynoszącej 5680 mkw. Do dyspozycji najemców przewidziano 1626 mkw. przestrzeni usługowo–handlowej na poziomie parteru oraz pierwszego piętra od strony Placu Zamkowego oraz 3851 mkw. powierzchni biurowej, znajdującej na wyższych kondygnacjach. Inwestor zaplanował dwupoziomowy parking podziemny na 27 miejsc oraz 30 stanowisk dla rowerów. Projekt architektoniczny, którego autorem jest Wojciech Grabianowski, powstał w Pracowni RKW Rhode Kellermann Wawrowski. Inwestorem nieruchomości jest spółka Senatorska-Investment Sp. z o.o., a generalnym wykonawcą - NDI SA. Obecnie w budynku prowadzone są prace wykończeniowe.

 

Prowadząc rozmowy z potencjalnymi najemcami części handlowo-usługowej naszego obiektu, staramy się wybierać tych, którzy najlepiej odpowiedzą na potrzeby mieszkańców Starego Miasta i odwiedzających to wyjątkowe miejsce turystów. Cieszymy się, że możemy poinformować o pozyskaniu takiego najemcy, który docenił prestiż naszego budynku oraz jego potencjał lokalizacyjny – mówi Maksymilian Marcinkowski, Prezes Senatorska Investment.


0.0
Napisz pierwszy komentarz