Proton Office

EKO Coleman Research rozwija oddział w OBC

Olivia Business Centre
Olivia Business Centre
Coleman Research w połowie kwietnia otworzył oddział w Olivia Business Centre w Gdańsku. Po zaledwie dwóch miesiącach jego biuro zastało powiększone.

Oprócz biura w Londynie, potrzebowaliśmy innej dobrej lokalizacji, móc dalej rozwijać naszą działalność w Europie i lepiej świadczyć usługi klientom z Europy i Bliskiego Wschodu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracowników, których zatrudniliśmy do tej pory w Gdańsku, i planujemy powiększyć ten zespół – powiedział Ed Harding, Dyrektor Zarządzający Coleman’a na kraje Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Azji.

 

Coleman Research został założony w 2003 r. Firma jest brokerem wiedzy świadczącym usługi instytucjom i ponad 5000 analitykom na całym świecie. Firma zapewnia swoim klientom dostęp do wiedzy ekspertów poprzez konsultacje telefoniczne, spotkania, konferencje, badania panelowe i doradztwo personalne. Główna siedziba Coleman Research znajduje się w Nowym Jorku. Firma posiada oddziały również w Londynie, Pekinie, Hong Kongu, Bostonie, San Francisco i Raleigh. Do pracy w nowo otwartym biurze w Olivia Business Centre Coleman poszukuje pełnych entuzjazmu absolwentów szkół wyższych z sukcesami akademickimi i ze znajomością języków europejskich. Oferty pracy można sprawdzić na stronie internetowej firmy.

 

Nasze biuro zatrudnia Badaczy Rynku, w tym obywateli Polski, Hiszpanii, Portugalii i USA. Szukamy osób zmotywowanych, utalentowanych i biegle posługujących się językiem angielskim i drugim językiem europejskim. Oferujemy pracę w nieustannie rosnącym, międzynarodowym zespole. Nowi pracownicy będą zajmować się projektami naszych klientów, w tym znajdowaniem i rekrutowaniem doświadczonych ekspertów z całego świata. Oprócz pracy w międzynarodowym środowisku i przyjaznej, dynamicznej atmosfery w biurze oferujemy motywujące pensje, umowy o pracę, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, dofinansowane członkostwo na siłowni i wspaniałą kawę – mówi Adam Sikorski, Site Manager gdańskiego oddziału Coleman’a.

 

Biuro Coleman Research znajduje się w Olivia Gate, pierwszym z budynków Olivia Business Centre w Gdańsku. W centrum dostępnych jest wiele usług, w tym trzy centra konferencyjne, inkubator przedsiębiorczości z biurami typu instant office, przedszkole, żłobek, centrum medyczne, apteka, restauracje, kawiarnia, salon fryzjersko-kosmetyczny, kiosk, trzy banki, bankomat, notariusz i punkt ładowania samochodów elektrycznych. Centrum posiada ponad 1600 miejsc parkingowych oraz szatnie dla rowerzystów. Na terenie centrum odbywają się wydarzenia biznesowe, edukacyjne, kulturalne i sportowe.

 

Cieszymy się, że Coleman rozwija się i wybrał OBC na swoje drugie biuro w Europie. Zapewnimy możliwość ekspansji biura wraz rozwojem i sukcesami firmy – mówi Agnieszka Zglinicka, odpowiedzialna za komercjalizację Olivia Business Centre.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz