Top Woman in Real Estate

Większe biuro dla Tech Data Polska

Batory Office Building II
Batory Office Building II
Tech Data Polska przedłużyła umowę najmu w warszawskim biurowcu Batory Office Building II. Dodatkowo firma powiększyła swoje biuro o ponad 1000 mkw. powierzchni.

Tech Data Polska zdecydowała o przedłużeniu umowy najmu w Batory Office Building II. Obecnie firma zajmuje łącznie 2752 mkw. powierzchni w obiekcie. Nowa umowa została podpisana na okres 5 lat, czyli do 2022 roku. Tech Data Polska przedłużając pobyt w biurowcu Batory Office Building II powiększyła swoje biuro o 1081 mkw. powierzchni. 

Tech Data Polska jest dystrybutorem IT oferującym portfolio produktów i usług najważniejszych producentów na rynku. Firma stanowi część Tech Data Corporation, które jest jednym z największych międzynarodowych koncernów zajmujących się dystrybucją sprzętu komputerowego i oprogramowania. 

Tech Data Polska jest kolejnym najemcą, który w ostatnim czasie zdecydował się na przedłużenie umowy i zwiększenie powierzchni biurowej w projektach Grupy Liebrecht & wooD. To dowodzi, że rozumiemy potrzeby naszych najemców i oferujemy im doskonałe warunki, wspierające rozwój biznesu – mówi Katarzyna Gontarska, Sales Department Director w Liebrecht & wooD Poland. 

Batory Office Building II to 6-kondygnacyjny biurowiec zrealizowany i zarządzany przez Grupę Liebrecht & wooD. Budynek dysponuje łącznie 7800 mkw. powierzchni do wynajęcia. Obiekt znajduje się w pobliżu węzła drogowego Salomea. Lokalizacja biurowca umożliwia najemcom wygodny dojazd do centrum stolicy, Południowej Obwodnicy Warszawy, autostrady A2 czy Lotniska Chopina. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz