Giant

Flanders Business Park przyciąga najemców

Flanders Business Park
Flanders Business Park
W kompleksie biurowym Flanders Business Park grupa Liebrecht & wooD sfinalizowała dwie umowy najmu na łącznie ponad 1060 mkw. powierzchni. Do grona najemców dołączyło Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Baltona SA. Na zajęcie dodatkowego lokalu zdecydował się też Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Baltona SA to spółka publiczna, która notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma zajmuje się sprzedażą towarów w sklepach wolnocłowych zlokalizowanych przede wszystkim w portach lotniczych oraz na przejściach granicznych. Przedsiębiorstwo wynajęło 910 mkw. powierzchni biurowej w budynku B Flanders Business Park. W finalizacji transakcji z PHZ Baltona pośredniczyła firma Nuvalu

 

Nową umowę najmu podpisał także Urząd Lotnictwa Cywilnego. Jest on instytucją rządową działającą na rzecz bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju lotnictwa cywilnego w Polsce. Dotychczas urząd miał swoją siedzibę w budynku A. Wynajął on dodatkowy lokal o powierzchni 153 mkw., dzięki czemu budynek A jest w 100 proc. wynajęty. Obecnie urząd zajmuje łącznie 6794 mkw. powierzchni we Flanders Business Park. 

 

Południowo-zachodnia część Warszawy oferuje strategiczne lokalizacje firmom, poszukującym miejsca na siedzibę z dogodnym dojazdem, w pobliżu obwodnicy i lotniska. Flanders Business Park spełnia wszystkie oczekiwania najemców w tym zakresie, jednocześnie zapewniając doskonale przygotowane powierzchnie biurowe i szerokie możliwości parkingowe na terenie obiektu. Cieszymy się, że zarówno obecni, jak i nowi najemcy doceniają atuty Flanders Business Park – mówi Katarzyna Gontarska, dyrektor ds. wynajmu w Grupie Liebrecht & wooD. 

 

Flanders Business Park to kompleks biurowy przy ul. Flisa w Warszawie. Aktualnie całkowita powierzchnia najmu obiektu wynosi 22 000 mkw., a po ukończeniu drugiej fazy wzrośnie do 36 000 mkw. Na terenie kompleksu znajduje się parking oraz ogólnodostępne centrum konferencyjno-restauracyjne.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz