Większe biuro dla IFS

Flanders Business Park
Flanders Business Park
Spółka IFS CEE powiększyła swoje biuro w obiekcie Flanders Business Park. Podmioty należące do IFS są obecne w biurowcu od 2001 r.

IFS Industrial and Financial Systems Central and Eastern Europe (IFS CEE) podpisała nową umowę najmu. Spółka zwiększyła o 260 mkw. powierzchnię biurową wynajmowaną w budynku B kompleksu Flanders Business Park. Po powiększeniu biura podmioty należące do IFS zajmują łącznie w obiekcie 1765 mkw. powierzchni.

IFS jest producentem i globalnym dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw zajmujących się produkcją i dystrybucją wyrobów, zarządzaniem majątkiem oraz świadczeniem usług serwisowych. Firma znajduje się w pierwszej trójce w rankingu zachodnich dostawców systemów klasy ERP w Polsce.

Flanders Business Park oferuje atrakcyjne powierzchnie biurowe w południowo-zachodniej części stolicy, blisko Lotniska Chopina i Południowej Obwodnicy Warszawy. Wieloletni najemcy doceniają tę sprawdzoną lokalizację, bardzo wysoki komfort pracy i doskonałą jakość zarządzania kompleksem. Chętnie rozwijają swoje struktury w naszym projekcie. Jesteśmy dumni z faktu, że Flanders Business Park spełnia oczekiwania firm mających tutaj swoje siedziby – komentuje Katarzyna Gontarska, Sales Department Director w Liebrecht & wooD Poland.

Flanders Business Park to kompleks biurowy znajdujący się przy ul. Flisa, czyli w sąsiedztwie ulicy Łopuszańskiej i Alei Krakowskiej. Aktualnie jego całkowita powierzchnia najmu wynosi 22 000 mkw., a po ukończeniu drugiej fazy wzrośnie do 36 000 mkw. Na terenie kompleksu znajduje się parking na ponad 930 samochodów oraz centrum konferencyjno-restauracyjne. Inwestycja Grupy Liebrecht & wooD jest realizowana zgodnie z najwyższymi standardami zielonego budownictwa. Wśród najemców Flanders Business Park są m.in. Urząd Lotnictwa Cywilnego, PHZ Baltona S.A., Integrum Management, IFS, Simba Toys.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz