Proton Office

EKO Oxygen Park wynajęty w ponad 90 proc.

Oxygen Park
Oxygen Park
Yareal Polska, właściciel kompleksu Oxygen Park w Warszawie podpisał umowę najmu z firmą biotechnologiczną DiaSorin. Dwóch najemców renegocjowało dotychczasowe warunki.

DiaSorin, włoska firma specjalizująca się w opracowywaniu nowoczesnych metod diagnostycznych dla medycyny, została założona w latach 60. Na całym świecie grupa ma ok. 30 biur i zakładów, w których pracuje ok. 1,5 tys. osób. W Oxygen Park spółka zajmie ponad 500 mkw.

 

Lionbridge działa w 26 krajach, świadcząc usługi z zakresu tłumaczeń, marketingu online, zarządzania treściami w wielu językach oraz testowania aplikacji. Współpracuje z ponad 800 światowymi markami. Warszawski oddział organizacji, na mocy renegocjowanych warunków najmu, powiększył dotychczasowe biuro o ponad 700 mkw., dzięki czemu jego siedziba zajmie ok. 3200 mkw. Reprezentowała go firma Jones Lang LaSalle.

 

Na powiększenie biura w Oxygen Park zdecydowała się również Grupa Wirtualna Polska, która –  wynajmując dodatkowe 1000 mkw. – zajmie ponad 4200 mkw.  Firmę wspierała agencja Vertigo Property Group.

 

Dzięki nowym umowom Oxygen Park jest już wynajęty w ponad 90 proc. W najbliższym czasie Yareal planuje zakończyć proces komercjalizacji obiektu. Cieszymy się, że zarówno nowi, jak i już współpracujący z Yareal Polska najemcy dostrzegają i doceniają nasze starania o dopasowanie oferty Oxygen Park do ich wymagań – komentuje Katarzyna Pankiewicz, Dyrektor ds. Leasingu Yareal Polska. – Pojawienie się DiaSorin oraz powiększenie powierzchni przez Lionbridge i GPW są dla nas potwierdzeniem, że spełniamy wymagania wiodących firm dotyczące standardów powierzchni biurowej.

 

Oxygen Park oferuje ok. 18 400 mkw. powierzchni najmu w standardzie klasy A. Składa się z dwóch sześciokondygnacyjnych budynków. Na ich parterze znajduje się część usługowa – restauracja dla najemców i kiosk. Inwestycja posiada certyfikat BREEAM na poziomie Very Good. Autorem projektu jest firma JEMS Architekci.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz