Przybywa najemców w Royal Wilanów

Royal Wilanów - zdjęcie z dobiegającej końca budowy
Royal Wilanów - zdjęcie z dobiegającej końca budowy
Do grona najemców inwestycji Grupy Capital Park dołączyły kolejne firmy - Herbapol Lublin SA i General Property.

Spółka Herbapol Lublin SA w Royal Wilanów wynajęła blisko 430 mkw. powierzchni. Firma działa od 65 lat. Przez ten czas z małego, lokalnego przedsiębiorstwa przekształciła się w największą w kraju grupę zielarską, wzbogaciła się o innowacyjne linie technologiczne i przeszła na nowoczesny system zarządzania. W ofercie koncernu znajdują się zioła, herbaty oraz syropy.

 

Swoją siedzibę w projekcie Grupy Capital Park będzie miała również firma General Property, oferująca kompleksowe rozwiązania z obszaru Facility Management. Jej zespół stanowią inżynierowie wspierani przez techników oraz specjalistów serwisów branżowych.

 

W pięciokondygnacyjnym budynku Royal Wilanów znajdzie się 29 787 mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej oraz 6920 mkw. powierzchni usługowo-handlowej. W podziemnej części budynku zaplanowano trzykondygnacyjny parking na 931 miejsc postojowych dla najemców i klientów oraz parking rowerowy. Projekt architektoniczny obiektu przygotowała pracownia JEMS Architekci. Otwarcie obiektu zaplanowano na sierpień 2015 roku.


0.0
Napisz pierwszy komentarz