PGE Narodowy

EKO Wyborowa SA zmienia siedzibę na Lumen

Lumen i Skylight w kompleksie Złote Tarasy w Warszawie
Lumen i Skylight w kompleksie Złote Tarasy w Warszawie
Jeden z największych dystrybutorów alkoholi w Polsce wynajął powierzchnię biurową w warszawskim budynku Lumen.

Wyborowa SA stanowi część globalnego koncernu Grupy Pernod Ricard, obecnego w ponad 80 krajach na świecie. Spółka podpisała umowę najmu prawie 3000 mkw. na 11. piętrze budynku Lumen należącego do kompleksu Złote Tarasy. Do nowej siedziby organizacja przeniesie się w marcu 2016 r. W transakcji najmu reprezentował ją BNP Paribas Real Estate Poland. Wyjątkowy charakter działalności Wyborowa S.A. postawił przed nami liczne wyzwania w identyfikacji lokalizacji i układu przestrzeni odpowiadających potrzebom klienta. Dzięki wsparciu naszego zespołu wszystkie cele finansowe i niefinansowe zostały osiągnięte. Jesteśmy pewni, że wybrany budynek w pełni odzwierciedla strategię firmy Wyborowa Pernod Ricard na najbliższe lata – komentuje Małgorzata Fibakiewicz, Dyrektor Zespołu Reprezentacji Najemcy w Dziale Powierzchni Biurowych firmy BNP Paribas Real Estate Poland.

 

Właściciela budynku reprezentowali doradcy JLL, odpowiedzialni za komercjalizację obiektu i renegocjacje zawartych już umów najmu w budynkach biurowych Lumen i Skylight. Oprócz tego Dział Zarządzania Projektami JLL będzie nadzorował proces wykończenia i oddania biura do użytku nowemu najemcy. Jednym z największych atutów budynku Lumen jest jego lokalizacja – w samym sercu miasta, w bliskości Dworca Centralnego, głównych arterii miasta oraz przystanków transportu publicznego. Najemcy cenią sobie również wysoki standard powierzchni oraz bezpośredni dostęp do rozwiniętej oferty zakupowej, gastronomicznej i rozrywkowej centrum handlowego Złote Tarasy – podekreśla Małgorzata Kaczmarek, Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych JLL.

 

Lumen i Skylight są częścią warszawskiego kompleksu Złote Tarasy. Dwa budynki oferują około 45 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A+. Centrum udostępnia czterokondygnacyjny parking podziemny na ok. 1 600 miejsc. Budynkami biurowymi zarządza w nim  Unibail-Rodamco. Uzyskane w ostatnim czasie zielone certyfikaty i ciągłe udoskonalanie istniejących obiektów pokazuje dbałość o środowisko naturalne, komfort i dobre samopoczucie osób pracujących w naszych budynkach. Decyzja tak prestiżowego najemcy jak Wyborowa SA potwierdza mocne strony obiektu – dobry standard i lokalizację – uważa Arnaud Burlin, Dyrektor Zarządzający w Europie Centralnej, Unibail-Rodamco.


0.0
Tagi: Lumen
Napisz pierwszy komentarz