Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBusiness House logoTétris Poland logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoAgrobex Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCity Space logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTERBIURO logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKontor logoTorus logoCOTEX Office Centre logoOlivia Business Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArchicom logoFYI Commercial Consulting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoUNIMOR Development S.A. logoPodium Investment logoSpectra Development logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoNowy Styl Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Millennium Plaza zyskuje przedłużenie umowy najmu

Budynek Millennium Plaza na tle Warszawy
Budynek Millennium Plaza na tle Warszawy
DTZ było reprezentantem firmy z sektora TMT przy najmie ponad 1660 mkw. powierzchni biurowej w warszawskim Millennium Plaza.

Firma DTZ, oferująca usługi doradczo-konsultingowe na rynku nieruchomości, brała udział w procesie renegocjacji umowy najmu ponad 1660 mkw. powierzchni biurowej znajdującej się w obiekcie biurowym Millennium Plaza, który zlokalizowany jest przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie.  

Najemca zdecydował się na zwiększenie powierzchni najmu i przedłużenie umowy w związku z dynamicznym rozwojem na polskim rynku. Najważniejszym czynnikiem, który zaważył na wyborze Millennium Plaza, była atrakcyjna lokalizacja budynku. Położenie blisko centrum Warszawy umożliwia pracownikom łatwy dojazd do biura – powiedział Mikołaj Sznajder, Zastępca Dyrektora w Zespole Powierzchni Biurowych, DTZ.

Millennium Plaza to budynek biurowo-handlowy o wysokości 122 m w standarcie B+. Oprócz pomieszczeń biurowych, w obiekcie znajduje się także galeria handlowa oraz sale konferencyjne.  


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra