UNIMOR Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoNowy Styl Group logoBusiness House logoVantage Development S.A. logoKontor logoArchicom logoTétris Poland logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTorus logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoSpectra Development logoPodium Investment logoINTER-BUD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOlivia Business Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCity Space logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoForbo Flooring Systems Polska logoHAVRE Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Klub The View w biurowcu SPEKTRUM Tower

Wizualizacja wnętrza klubu The View w biurowcu SPECTRUM Tower
Wizualizacja wnętrza klubu The View w biurowcu SPECTRUM Tower
W biurowcu SPEKTRUM Tower, należącym do Europa Capital, został otworzony klub The View.

10 lipca br. na 31 piętrze warszawskiego biurowca SPEKTRUM Tower odbyło się otwarcie klubu The View. Zlokalizowany jest on na dwóch kondygnacjach obiektu biurowego – 28 oraz 31 piętro, a jego metraż to około 1000 mkw. powierzchni. Poziom 31 (rooftop) klubu jest wyposażony w taras widokowy, natomiast w drugiej części – na 28 piętrze, którego inauguracja przewidziana jest na październik br., będzie znajdować się bar oraz parkiet taneczny. Wnętrze The View zaprojektowano według stylu architektury nowojorskiej. Koncepcja klubu została stworzona przez autora dwóch rooftop’ów na Manhattanie i w Miami.

The View to zarówno luksusowy klub taneczny, w którym ogranizowane są m.in. imprezy tematyczne, jak i miejsce dedykowane spotkaniom towarzyskim oraz biznesowym

Na miejsce dla naszego klubu poszukiwaliśmy wyjątkowego miejsca - w samym centrum Warszawy - z pięknym widokiem na nowoczesną część stolicy. Ponadto atutem SPEKTRUM Tower były udogodnienia na poziomie rooftop. W rezultacie biurowiec spełnił wszystkie nasze wymagania, których celem było stworzenie niezwykłej przestrzeni. - mówi Paweł Bieńkowski z AQUA Agencji PR, reprezentującej klub The View.

SPEKTRUM Tower to 122-metrowy obiekt biurowy oferujący 28 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Biurowiec ten znajduje się w portfelu nieruchomości funduszy Europa Funds. 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra