Proton Office

Klub The View w biurowcu SPEKTRUM Tower

Wizualizacja wnętrza klubu The View w biurowcu SPECTRUM Tower
Wizualizacja wnętrza klubu The View w biurowcu SPECTRUM Tower
W biurowcu SPEKTRUM Tower, należącym do Europa Capital, został otworzony klub The View.

10 lipca br. na 31 piętrze warszawskiego biurowca SPEKTRUM Tower odbyło się otwarcie klubu The View. Zlokalizowany jest on na dwóch kondygnacjach obiektu biurowego – 28 oraz 31 piętro, a jego metraż to około 1000 mkw. powierzchni. Poziom 31 (rooftop) klubu jest wyposażony w taras widokowy, natomiast w drugiej części – na 28 piętrze, którego inauguracja przewidziana jest na październik br., będzie znajdować się bar oraz parkiet taneczny. Wnętrze The View zaprojektowano według stylu architektury nowojorskiej. Koncepcja klubu została stworzona przez autora dwóch rooftop’ów na Manhattanie i w Miami.

The View to zarówno luksusowy klub taneczny, w którym ogranizowane są m.in. imprezy tematyczne, jak i miejsce dedykowane spotkaniom towarzyskim oraz biznesowym

Na miejsce dla naszego klubu poszukiwaliśmy wyjątkowego miejsca - w samym centrum Warszawy - z pięknym widokiem na nowoczesną część stolicy. Ponadto atutem SPEKTRUM Tower były udogodnienia na poziomie rooftop. W rezultacie biurowiec spełnił wszystkie nasze wymagania, których celem było stworzenie niezwykłej przestrzeni. - mówi Paweł Bieńkowski z AQUA Agencji PR, reprezentującej klub The View.

SPEKTRUM Tower to 122-metrowy obiekt biurowy oferujący 28 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Biurowiec ten znajduje się w portfelu nieruchomości funduszy Europa Funds. 


0.0
Napisz pierwszy komentarz