Giant

Silver Tower Center zapełnia się najemcami

Silver Tower Center
Silver Tower Center
Kolejne powierzchnie biurowe Silver Tower Center znalazły swoich gospodarzy. Wśród nich Toyota oraz Diehl Controls Polska.

W czerwcu br. biuro o powierzchni ok. 600 mkw. znajdujące się na 10. piętrze Silver Tower Center zostało zajęte przez Centrum Usług Wspólnych, obsługujące część procesów księgowych Toyota Motor Europe: jej oddziałów, spółek zależnych oraz centrów logistycznych w wielu krajach. Zadaniem centrum jest konsolidowanie rozliczeń z dostawcami – wcześniej były one prowadzone osobno w 18 podmiotach zlokalizowanych w 14 krajach. Początkowo w Centrum Usług Wspólnych będzie pracowało 38 osób.

 

Silver Tower Center jako swoją nową lokalizację wybrał również wrocławski oddział Diehl Controls Polska, firmy specjalizującej się w projektowaniu i dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu AGD. W kompleksie znajdują się działy rozwoju, sprzedaży, zakupów strategicznych oraz zarządzania projektami, stanowiące część globalnej sieci rozwojowo-produkcyjnej koncernu. Biuro o powierzchni niemal 1500 mkw. mieści się na 2. i 3. piętrze budynku.

 

Nowi najemcy dołączyli do firm już działających w kompleksie biurowo-hotelowym Silver Tower Center, w tym polskiego oddziału Luxoft (międzynarodowej firmy z branży IT, specjalizującej się w obsłudze m.in. bankowości inwestycyjnej, lotnictwa, telekomunikacji i energetyki dla klientów z całego świata). Trwają też zaawansowane rozmowy z innymi potencjalnymi najemcami – wciąż dostępne są powierzchnie na dwóch ostatnich piętrach, z wyjątkowym widokiem na Wrocław.

 

Silver Tower Center jest nowoczesnym kompleksem biurowo-hotelowo-usługowym, zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Głównego PKP, przy Placu Konstytucji 3 Maja. Przestrzeń biurowa mieści się na dwunastu kondygnacjach obiektu, w części niższej oraz wysokiej. Łącznie zajmuje ok. 7500 mkw. Za proces komercjalizacji powierzchni biurowych oraz zarządzanie budynkiem odpowiada firma Knight Frank.


0.0
Napisz pierwszy komentarz