bcb wrzesień 2020

Silver Tower Center zapełnia się najemcami

Silver Tower Center
Silver Tower Center
Kolejne powierzchnie biurowe Silver Tower Center znalazły swoich gospodarzy. Wśród nich Toyota oraz Diehl Controls Polska.

W czerwcu br. biuro o powierzchni ok. 600 mkw. znajdujące się na 10. piętrze Silver Tower Center zostało zajęte przez Centrum Usług Wspólnych, obsługujące część procesów księgowych Toyota Motor Europe: jej oddziałów, spółek zależnych oraz centrów logistycznych w wielu krajach. Zadaniem centrum jest konsolidowanie rozliczeń z dostawcami – wcześniej były one prowadzone osobno w 18 podmiotach zlokalizowanych w 14 krajach. Początkowo w Centrum Usług Wspólnych będzie pracowało 38 osób.

 

Silver Tower Center jako swoją nową lokalizację wybrał również wrocławski oddział Diehl Controls Polska, firmy specjalizującej się w projektowaniu i dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu AGD. W kompleksie znajdują się działy rozwoju, sprzedaży, zakupów strategicznych oraz zarządzania projektami, stanowiące część globalnej sieci rozwojowo-produkcyjnej koncernu. Biuro o powierzchni niemal 1500 mkw. mieści się na 2. i 3. piętrze budynku.

 

Nowi najemcy dołączyli do firm już działających w kompleksie biurowo-hotelowym Silver Tower Center, w tym polskiego oddziału Luxoft (międzynarodowej firmy z branży IT, specjalizującej się w obsłudze m.in. bankowości inwestycyjnej, lotnictwa, telekomunikacji i energetyki dla klientów z całego świata). Trwają też zaawansowane rozmowy z innymi potencjalnymi najemcami – wciąż dostępne są powierzchnie na dwóch ostatnich piętrach, z wyjątkowym widokiem na Wrocław.

 

Silver Tower Center jest nowoczesnym kompleksem biurowo-hotelowo-usługowym, zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Głównego PKP, przy Placu Konstytucji 3 Maja. Przestrzeń biurowa mieści się na dwunastu kondygnacjach obiektu, w części niższej oraz wysokiej. Łącznie zajmuje ok. 7500 mkw. Za proces komercjalizacji powierzchni biurowych oraz zarządzanie budynkiem odpowiada firma Knight Frank.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra