Kwiaty dla biura logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTétris Poland logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTorus logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoINTER-BUD logoPodium Investment logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTERBIURO logoDEVCO Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoFYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKart Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoGTV Lighting logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoAgrobex Sp. z o.o. logoSpectra Development logoUNIMOR Development S.A. logoOlivia Business Centre logoCity Space logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBusiness House logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoAluprof S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Knight Frank skomercjalizuje Grzybowską 43

Grzybowska 43 - wizualizacja
Grzybowska 43 - wizualizacja
Firma Knight Frank została wybrana przez Wisher Enterprise na agenta wyłącznego odpowiedzialnego za komercjalizację biurowca Grzybowska 43.

Budynek realizowany przy ul. Grzybowskiej 43 w Warszawie na 13 kondygnacjach zaoferuje 10 100 mkw. powierzchni biurowej oraz 550 mkw. przestrzeni handlowo-usługowej. Jego użytkownicy będą mieli do dyspozycji 3-poziomowy parking podziemny. Aktualnie inwestycja pozostaje w fazie budowy, jej ukończenie planowane jest na II kwartał 2016 r. Za jej komercjalizację odpowiadają eksperci z międzynarodowej agencji doradczej Knight Frank.

 

Jesteśmy przekonani, że ten interesujący projekt, w tak znakomitej lokalizacji przyciągnie wiele prestiżowych firm. Już teraz, na etapie budowy, prowadzimy szereg rozmów i negocjacji. Grzybowska 43 jest inwestycją kameralną, co stanowi doskonałą alternatywę dla powstających w niedalekiej okolicy projektów wielkopowierzchniowych – komentuje Maciej Skubiszewski, Senior Negotiator w Knight Frank.

 

Grzybowska 43, zaraz po Silver Tower Center we Wrocławiu, to kolejny projekt, którego komercjalizację Wisher Enterprise powierzył Knight Frank. Utwierdza nas to w przekonaniu, że profesjonalizm naszej firmy doceniany jest przez właścicieli budynków szukających rzetelnego partnera – dodaje Izabela Potrykus-Czachowicz, Partner oraz Dyrektor Regionalny Agencji Komercyjnej w Knight Frank.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra