Kolejni najemcy w warszawskim biurowcu Nimbus Office

Nimbus Office
Nimbus Office
Do obiektu biurowego należącego do austriackiego inwestora i dewelopera – spółki IMMOFINANZ – wprowadzi się czterech nowych najemców, którzy zajmą łącznie 3000 mkw.

Na wynajem powierzchni zdecydowały się takie firmy jak: Orbium, DATEV.pl, Connect oraz Agma-Sport. Ponadto spółki z grupy kapitałowej Marsh & McLennan Companies (Mercer Polska, Marsh, Oliver Wyman i Guy Carpenter) rozszerzyły umowę najmu o dodatkowe 670 mkw. Łącznie najemca zajmie w tym obiekcie prawie 6500 mkw. 

 

Orbium działa w zakresie doradztwa biznesowego oraz konsultingu IT głównie dla sektora usług finansowych. Firma podpisała umowę najmu na blisko 1100 mkw. Kolejny najemca, DATEV.pl, jest dostawcą rozwiązań informatycznych i integratorem systemów ERP oraz zajmie ok. 350 mkw. W obiekcie powstanie również nowy lokal o powierzchni 335 mkw. należący do sieci sieć restauracji/kantyn Connect, a także centrum konferencyjne z siedmioma salami o metrażu ponad 450 mkw., które zostanie otworzone przez Agma-Sport.

 

Zainteresowanie powierzchnią biurową w Nimbusie utrzymuje się nieustannie na wysokim poziomie. Aktualnie zawarte kontrakty znacznie zmniejszyły ilość tej dostępnej, do raptem kilku modułów. Co więcej, tempo podpisywania kolejnych umów pozwala nam myśleć o zbliżającym się zakończeniu procesu komercjalizacji dla tego obiektu – powiedziała Magdalena Kowalewska, Country Manager Asset Management Office & Logistics, IMMOFINANZ Poland.

 

Nimbus Office jest obiektem klasy A, który zlokalizowany jest w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 98. Obiekt oferuje ponad 19 tys. mkw. powierzchni biurowej i handlowej. Biurowiec otrzymał certyfikat LEED. W kwietniu br. Nimbus zwyciężył w konkursie organizowanym przez e-biurowce.pl o nazwie „Biurowiec Roku 2014”.

 


2.0
Napisz pierwszy komentarz