Giant

EKO Do klubu fitness w gdańskim Olivia Business Centre

Olivia Business Centre
Olivia Six
Nowy najemca gdańskiego kompleksu biurowego otworzy swój lokal na początku 2016 r. Zajmie on powierzchnie ponad 2200 mkw. w budynku Olivia Six.

Klub fitness CityFit w Olivia Business Centre będzie kolejnym lokalem powstającym w ramach sieci. Pierwszy klub został otwarty rok temu w Rzeszowie, następne znajdują się w Warszawie oraz Lublinie. Wkrótce działalność rozpoczną także lokale w Wałbrzychu, Bielsko-Białej i w Katowicach. Podpisanie tej umowy to kolejny krok w realizowaniu strategii rozwoju CityFit. Nasze kluby zlokalizowane są w dogodnych punktach dla mieszkańców, otwarte 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy bardzo szczęśliwi z możliwości współpracy z naszym nowym partnerem Olivia Business Centre. Otwarcie nowego klubu w Gdańsku to ogromny krok naprzód – mówi Richard Keen, prezes zarządu CityFit. – Mamy nadzieję, że gdańscy klubowicze pokochają CityFit i wkrótce będziemy mogli szukać kolejnej lokalizacji w Trójmieście - dodaje.

 

Nowy klub sieci CityFit będzie zajmował dwa poziomy – 1. i 2. piętro w Olivia Six. Otwarcie klubu CityFit planowane jest na rok 2016. Chcemy by nasz klub był najnowocześniejszym lokalem tego typu w Gdańsku. Naszym celem było też rozszerzenie oferty usługowej i rozrywkowej w Trójmieście – dodaje Piotr Szczepanek, Marketing Manager sieci klubów CityFit.

 

W centrum pracuje obecnie ok. pięciu tysięcy osób, a ta liczba stale się zwiększa. Otwarcie klubu CityFit w Olivia Business Centre to naturalny etap rozwoju naszego projektu i odpowiedź na potrzeby naszych rezydentów. Od początku chcieliśmy, aby Olivia Business Centre oferowało rezydentom znacznie więcej niż powierzchnie biurowe, dlatego na parterach budynków znajdują się punkty usługowo-handlowe. Klub fitness to także rozbudowanie oferty sportowej centrum, na którą składają się już ligi sportowe dla rezydentów oraz lekcje zumby i tanga argentyńskiego – mówi Maciej Grabski, prezes Olivia Business Centre.

 

Olivia Business Centre jest największym centrum biurowo-biznesowym w regionie. Obecnie powierzchnia kompleksu liczy 73 000 mkw. Pośród grona najemców Olivia Business Centre znajdują się takie firmy jak Allianz, Amazon, Energa, PwC, Sii, ThyssenKrupp. W skład centrum wchodzi pięć biurowców – Olivia Gate, Olivia Point, Olivia Tower, Olivia Four, Olivia Six, który został oddany do użytku w maju br. oraz jest w trakcie certyfikacji BREEAM na poziomie Excellent. W kwietniu br. rozpoczęła się budowa wieżowca Olivia Star, który będzie najwyższym obiektem centrum.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz