Nowy Styl Group logoVantage Development S.A. logoAluprof S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOlivia Business Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPodium Investment logoHAVRE Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTERBIURO logoBusiness House logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKontor logoUNIMOR Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-BUD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoSpectra Development logoFYI Commercial Consulting logoArchicom logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTorus logoCity Space logoAgrobex Sp. z o.o. logoTétris Poland logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Golub GetHouse wprowadzi się do Warsaw Financial Center

Warsaw Financial Center
Warsaw Financial Center
Firma Golub GetHouse podpisała umowę najmu powierzchni biurowej w wieżowcu Warsaw Financial Center (WFC). Do nowego biura o metrażu niemal 610 mkw. wprowadzi się w listopadzie br.

Nowy najemca zajmie powierzchnię na 23. piętrze wieżowca. Umowa najmu została podpisana na okres sześciu lat. Warto dodać, iż Golub GetHouse to firma dewelopersko-inwestycyjna, która jest spółką joint venture Golub & Company z Chicago oraz GetHouse Developer z Warszawy. Pierwszy z podmiotów był inwestorem budynku Warsaw Financial Center. Jedną z pierwszych inwestycji zrealizowanych przez naszą firmę w Warszawie był właśnie wieżowiec Warsaw Financial Center. Tym bardziej cieszy nas przeprowadzka do tego niezmiennie cenionego za jakość oraz oferowane standardy budynku – powiedział Czarek Jarząbek, prezes Golub GetHouse.

 

WFC w chwili powstania był pierwszym nowoczesnym biurowcem nie tylko w Warszawie, ale i w Polsce. Mimo upływu lat, wciąż oferuje unikalne na rynku rozwiązania, komfortową przestrzeń i najlepszą możliwą obsługę najemcy. Cieszymy się, że Golub GetHouse docenił te atuty – podkreślił Karol Bartos, Executive Director Portfolio & Asset Management w Tristan Capital Partners.

 

Warsaw Financial Center jest zlokalizowany u zbiegu ulic Emilii Plater i Świętokrzyskiej oraz oferuje 50 000 mkw. powierzchni najmu, a także 350 miejsc parkingowych. Wśród grona najemców obiektów znajduje się przeszło 60 polskich i międzynarodowych firm. Od końca 2012 r. WFC należy do konsorcjum Allianz Real Estate i Curzon Capital Partners III, który jest funduszem inwestycyjnym zarządzanym przez Tristan Capital Partners.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra